הראשל"צ: "דינו של הדוקר כדינו של רוצח" (וידאו)

גינויים מקיר לקיר לאירוע הדקירות במצעד התועבה בירושלים: "דינו של הדוקר ברחובות ירושלים היום הוא כדין כל רוצח ואף חמור מכך". אמר הרב הראשי יצחק יוסף. גם רה"מ והנשיא גינו. צפו בדברים

שישה פצועים באירוע דקירה במצעד התועבה בירושלים: יושב ראש ש"ס, אריה דרעי, מסר בעקבות האירוע כי "צריך לגנות ולהוקיע כל גילוי של אלימות. צריך לנהל מלחמת חורמה נגד כל מי שנוהג באלימות נגד כל אדם באשר הוא אדם".

גם הרב הראשי הספרדי, הרב יצחק יוסף גינה את המעשה: "דינו של הדוקר ברחובות ירושלים היום הוא כדין כל רוצח ואף חמור מכך,לא יתכן שיקום אדם וכביכול בשם הדת ירים ידו על נפש מישראל".

הרב הראשי לישראל, הרב דוד לאו מגנה באופן חריף את האירוע. "תורת ישראל אוסרת כל מעשה של אלימות ופגיעה באדם, ועל אחת כמה וכמה אדם שפוגע בזולתו ומנסה להרגו" אמר הרב.

הוא הוסיף, כי על רשויות החוק לטפל במעשה האלימות בכל חומר הדין, "מדובר במעשה חמור מאד וברור לכל שזו אינה דרכה של תורה ויהדות".

רבה של ירושלים הרב אריה שטרן אמר בעקבות אירוע הדקירה כי "פגיעה בחיי אדם אסורה על פי דין תורה, המעשה שבוצע אחר הצהריים מחדד שוב את הסכנה שיש בהקצנה של גורמי שוליים ומלמד אותנו שצריך להמשיך לפעול על מנת לעקור עשבים שוטים, החברה הדתית מוקיעה אנשים בעלי תפיסות כאלה וסולדת ממעשיהם, אני מתפלל על הפצועים למען החלמתם המהירה".

צפו בדברי הגינוי של רה"מ והנשיא (באדיבות רשת)

צפו בדברי השר לבטחון פנים גלעד ארדן (באדיבות רשת)

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ודינכם כדינם של מסיתים לרצח – אתר בזיוני שמטנף את ישראל.

    יש לסגור את האתר הזה לאלתר, בושה לחרדים ובושה לישראל אתם.

    טפו חולירות.

    אכ |
    הגב