הראשל"צ התרגש בביקורו בישיבת הממ"ד בחברון: "לימודכם מחזיק העולם" – גלריה

יותר מ-100 תלמידי כיתות ג'-ו' בבית הספר הממ"ד 'חברון' בקרית ארבע חברון סיימו אתמול מסכתות מסדר מועד לעילוי נשמת רבי עובדיה יוסף זצ"ל, בהשתתפות בנו הראשון לציון, הרב יצחק יוסף. מדובר בקבוצה ייעודית של למעלה מ-100 תלמידים המגיעים מידי יום כחצי שעה לפני תחילת הלימודים במטרה לגדול ולהגדיל תורה, כאשר בחודשים האחרונים מאז פטירתו של מרן, הקדישו התלמידים את לימודם לעילוי נשמתו. בנוסף לראשל"צ נטלו חלק בערב רבה של קרית ארבע, הרב דב ליאור, ראש מועצת קרית ארבע-חברון, מלאכי לוינגר והורי התלמידים.

בסעודה דיבר הראשל"צ בשבח לימוד התורה ובשבח לימודם של הילדים בעיר האבות בפרט: "העולם עגול על מנת שלא יהיה רגע אחד שבו אין לימוד תורה", ציין הרב בפני התלמידים. זכיתם להיות חלק מכך בלימודכם ואני מברך אתכם שתמשיכו לקיים את המצווה 'והגיתם בו יומם ולילה' כי רק כך נקיים את העולם".

"במהלך הביקור הודה הראשל"צ למנהל המסלול התורני בבית הספר, הרב יובל תורגמן, על ארגון הערב וברך את בית הספר שיזכה להעמיד תלמידים רבים אשר ילכו לאורם של האבות בדרכי התורה. "כפי שמביטים לשמיים ורואים שאפשר להגיע גבוה יותר מטווח הראייה, כך גם בלימוד התורה צריך תמיד להסתכל מעלה ולראות כי יש עוד לאן להתקדם", סיכם הרב יוסף בדבריו."

צפו בגלריה
DSC_8432

הרשל'צ הרב ליאור ומ לאכי

הרשלצ והרב תורגמן 1

הרשלצ והרב תורגמן

לימוד הורים וילדים

סיום מסכת 1

סיום מסכת 2

סיום מסכת 3

סיום מסכת 4

סיום מסכת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.