חוק הגיור: הראשל"צ נפגש עם הרב אבינר: "חברי כנסת הם לא פוסקי הלכות"

הרב שלמה אבינר נפגש השבוע עם הראשל"צ הרב יצחק יוסף, בפגישה שעסקה לגבי תחילת חקיקת חוק הגיור: הרב אבינר יצא נגד חברי הכנסת של הבית היהודי.

הרב שלמה אבינר נפגש השבוע עם הראשל"צ הרב יצחק יוסף, בפגישה שעסקה לגבי תחילת חקיקת חוק הגיור. מדובר בשיתוף פעולה בין הרבנים הדתים לאומים לבין הרבנים הראשים החרדים שנמצאים בקשר שוטף עם הרבנות לגבי המשך החקיקה.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

בפגישה דיברו השניים על נושא קבלת עול מצוות, הרב אבינר סיפר ברדיו 'קול ברמה', על הקשר שלו עם הרב יצחק יוסף ואמר כי לא ניתן לגייר שלא לחומרה וכי דעתו של מרן הרב עובדיה הייתה ברורה וחדה כנגד תעשיית הגיורים. הרב אבינר אמר עוד, כי "יש הצעה שכל רב עיר יוכל להקים בית דין לגיור ואנו ופועלים כנגד ההצעה. רק גדולי הדור יכולים לפסוק לגבי הגיור, חברי כנסת הם לא פוסקי הלכות".

יש לציין, כי הרב שלמה אבינר הוא מהרבנים היותר דומיננטים של הציונות הדתית, ודעתו בנושא הגיור נוגדת את דעתם של חברי הכנסת של הבית היהודי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. 'הרב' אבינר מכשיל את הציבור ללא הרף באיסורי כרת. בית דין רבני ממלכתי אסר עליו להורות בכל ענייני נשים. רבנים מגדולי הדור יצאו נגדו והזהירו את הציבור מפניו, אך הוא מתעלם מהם. האם הוא מייצג את התורה?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב