הראשל"צ כינס את משגיחי הכשרות

באגרת מיוחדת למשגיחי העיר כתב: "אשריכם שציבור תושבי העיר נהנים מפרי עמלכם ואוכלים בזכותכם כשר ומהודר"

בכנס מיוחד לקראת ראש השנה והחגים הבעל"ט שנערך במלון רמדה בירושלים הביע הרב הראשי הראשל"צ הגר"ש עמאר שליט"א את התפעלותו הרבה מתנופת הפעילות במערך הכשרות.
טרם חתם על תעודות המהדרין לשנה החדשה, הודה הראשל"צ עמאר שליט"א לכל המשגיחים שעושים את עבודתם נאמנה ושומרים בעוז ובגאון שלא ייכנסו שום קולות והיתרים למקומות המהדרין אלא עמלים לתת לציבור המהדרין לקיים את רצונו ובחירתו ולהשאיר את רמת כשרות המהדרין כבעבר.

יו"ר המועצה הדתית,יהושע ישי שיזם וארגן את הכינוס המיוחד סיפר למשתתפים על ההיערכות הגבוהה בכל מחלקות המועצה לקראת החגים הבעל"ט. "הצלחת המערכות השונות בשירותי הדת בעיר גם בימים אלו של לחץ, עומדת בזכות התכנון והמוקדם שבו נטלו חלק כל עובדי האגפים במסירות מבעוד מועד".

בין יתר דבריו לקראת השנה החדשה, ביקש הרב ישי להתייחס לשנה שחלפה: "לאחרונה הותקפנו מצד בעלי אינטרסים על אי יושרה וניהול תקין לכאורה. ואני אומר לכם בפה מלא אין ראויים מאתנו לשמש דוגמא ומופת לכל מערכת כשרות באשר היא בארץ. ואתם המשגיחים אחראים לעבודת קודש זו לצד המפקחים והנהלת האגף".

הרב יעקב רוחמקין מנהל אגף הכשרות בעיר הודה לכל משגיח ומשגיח שדואג במסירות לשמר את עליונותה של כשרות המהדרין בירושלים כגוף כשרות ממעלה הראשונה שעליה סומכים את ידיהם רבני העיר והשכונות וכל ציבור יראי ה' המדקדקים על קלה כבחמורה.

תנופת הפיתוח וההתחדשות של המועצה הדתית בירושלים מורגשת בכל המחלקות ומוצאת את ביטויה, בין השאר, בדפוסי הניהול המתקדמים אשר הוכנסו לארגון מאז כניסתו של יו"ר המועצה לתפקיד. השינוי המשמעותי הוא ברמת האחריות האישית אותו לוקח כל עובד בהיותו יודע שבבואו לתפקיד כזה הרי הוא אחראי על הדבר הכי חשוב וזה לתת את שירותי הדת בפלטרין של מלך – ירושלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.