הראש בעננים: ברדיו לא – במסיבה כן (וידאו)

בשעה שבתחנת הרדיו החרדית בחרו שלא להשמיע את השיר הפרובוקטיבי של יניב בן משיח, צוות רדיו קול ברמה דווקא התלהבו מהלהיט והשמיעו אותו במסיבת חנוכה של התחנה. צפו {סערת משיח}

מסתבר שהצהרות לחוד והתנהגות לחוד. בשעה שבתחנת הרדיו החרדית בחרו שלא להשמיע את השיר הפרובוקטיבי של יניב בן משיח, צוות רדיו קול ברמה דווקא התלהבו מהלהיט והשמיעו אותו במסיבת חנוכה של התחנה.

הצוות תועד לפני כמה ימים במסיבת חנוכה עם השיר בעננים של יניב בן משיח ברקע.

צפו בקטע קצר מהמסיבה

הזמר ה"חרדי" יניב בן משיח יצא עם קליפ חדש שיותר מתאים לז'אנר החילוני, בן משיח מופיע בקליפ החדש עם תספורת שלא מוכרת לחובבי המוזיקה החסידית.

על רקע מוזיקת טראנס מזרחי,  משיח מקפץ, כשמנורות ואורות מסביבו, מעניקים תחושה של מועדון מהזן הלא מוכר למעריצי הזמר החסידי,  המילים שבחר בן משיח "לא מקריות", ואולי אף ממחישות יותר מכל על השינוי הדרסטי של הכוכב המזרחי – חסידי.

בלהיט החדש, משיח גם ממליץ על מקום הבילוי האולטימטיבי "הנה בא הסוף שבוע וכל החברים, תמיד יושבים קבוע".  .

הזמר שכיכב בכל התחנות החרדיות  מקנח בפזמון,  "תשתה. תשתה עוד. תתמסטל ויהיה צחוקים. נו 'תשתחרר על החיים שלך' כי חיים רק פעם אחת. בום! בום!".

על פי דיווח מהימן, תחנות הרדיו החרדיות כנראה לא ישמיעו יותר את כל שיריו של בן משיח, בעקבות השיר הפרוץ שחצה כל גבול.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דווקא רואים שעמי מיימון נע באי נוחות מהשיר הזה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. קול בעורמה ממשיכים במסיבת הצביעות עד הסוף……אולי כבר יבינו שה"חרדים" האלה הם בעצם חילונים בתחפושת???….לא יאומן כי יתועד…

  ותשחק ליום אחרון |
  הגב
 3. למה תקרבו אותו חראם. ליצנים היו ליצנים נשארו. אנשים כדוגמאת עמי מיימון וטוקר וכל המרעין בישין האחרים ליצנים מחטיאי הרבים, שאין להם שום סמכות כלשהיא רוחנית שמרשה את התנהלותם, ואם יש, הרני לבשר שהסמכות הזאת היא מהערב רב, ולא רב בישראל. ככה כל תחנות הרדיו במסווה של חרדיות כביכול. מחטיאי הרבים אין להם חלק לעולם הבא. מה שנשאר להם אולי זה להנות עד כמה שהקב"ה מרשה להם עד שתפח נשמתם. עוקרי התורה האלה שעוקרים נשמות ישראל לרוב.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב