הרבי: להפוך את עזה לתל חרבות (וידאו)

הוראה של הרבי מליובאוויטש לגבי ביירות בלבנון, אקטואלית באופן מדהים לגבי עזה היום, באופן שיחסוך חיי אדם משני הצדדים

בתמוז תשמ"ב כאשר צה"ל היה בעיר ביירות בלבנון, אמר הרבי מליובאוויטש בהתוועדות י"ג תמוז על המצב (ציטוט מתוך וידאו של ההתוועדות): "אין צורך להכניס עמוק יותר אף לא חייל אחד ויחיד היות ואפילו אנשים פשוטים רואים בעיני בשר שניתן לעשות "תל" (חרבות) מכל השטח, בהודעה של חמש דקות קודם, לא עשרים ושש שעות קודם, יש זמן לכל מי שנמצא שם באותן חמש דקות לעבור מחלק זה של ביירות, או לצאת מביירות, ואף אחד לא יפריע להם. אלה שמעכבים את כל העניין.

ישנם כמה אנשים ספורים שהם רעשנים גדולים, ושני אנשים אלה או שלושה אנשים שבידם שיפעלו זאת בשעתא חדא וברגע חדא, ובאופן שזה לא "יעלה" אף לא פצוע אחד ויחיד מהיהודים, על אחת כמה וכמה אף לא הרוג אחד ויחיד, ויתירה מכך, זה גם לא "יעלה" לצד השני שום פצועים והרוגים, אם הם יראו שמתכוונים לכך באמת. הנה בצווארם הם הדבר תלוי".

הדברים מדהימים ואקטואליים באופן מבהיל. באמת לפי הרבי במצב הנוכחי, גם את עזה היה ראוי להפוך לתל חרבות, שכונה אחר שכונה, תוך מתן התראה קצרה שתאפשר לתושבים לברוח, ובאופן כזה היו נחסכים חיי אדם משני הצדדים.

הלב נקרע לראות את קציר הדמים הנוכחי של העיר עזה. החיילים נכנסים למלכודת מוות מפני שהפיקוד העליון של הצבא מונע משיקולים משובשים. מה מניע אותנו? רצון לשאת חן בעיני העולם? אמות מידה מוסריות דמיוניות שאף אומה בעולם לא היתה מתפקדת לפיהן ולא מקריבה את טובי בניה באופן הזה רק בכדי לא לפגוע באוייב.

כפי שאמר הרבי, אילו היו יודעים שאנחנו באמת מתכוונים להפציץ, לגמרי, להפוך את כל השכונה לתל חרבות, הם היו בורחים באלפיהם, בורחים בלי נעליים כפי שכבר ראינו במלחמה אחרת, ומצילים את חייהם, ואם לא, זו כבר לא היתה אחריות שלנו שהרי הזהרנו אותם.

הבעיה היא שמאז 1982, שאז עוד היתה תמימות מסויימת, הציבור הישראלי כבר עבר שטיפת מוח עמוקה, רוחבית, הציבור לא מסוגל להביע התנגדות לאופן שבו הדברים מתנהלים, אמנםודאי מבצבץ השכל הישר ורגש הלב אצל כל יהודי, אבל כולם מרגישים ש"אין מצב" להגיד את זה בקול רם, להפגין על זה, שהרי התקשורת הזרה ומדינות העולם גם כך מגנות אותנו שאנחנו רוצחים חפים מפשע. ואני אומרת, שמול הגינוי השקרי הזה, מוכרח בעת הזאת לעלות מנגד הקול האמיתי, קולנו שלנו כעת וקולו המוקלט של הרבי מליובאוויטש: "בידם שיפעלו זאת בשעתא חדא וברגע חדא ובאופן שזה לא "יעלה" אף לא פצוע אחד ויחיד מן היהודים על אחת כמה וכמה אף לא הרוג אחד ויחיד".

[alooma ref="35f7ee7d0ee4100d906ab157708d9a9c.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]
זוהי שעת מבחן, אני מזהה שהקול השפוי הזה כבר מופיע פה ושם גם בתקשורת הדתית, הוא צריך להישמע גם מפיהם של חברי הכנסת, והוא צריך לעורר את הממשלה "לחשב מסלול מחדש". המצב הנורא הזה שבו נהרגים ונפצעים חיילים צעירים בכל יום בכמות מבהילה ממש, מוכרח להיעצר מיד ולא במחיר הפסקת הלחימה באוייב אלא בשינוי גישה מוחלט.

להיות "הומאני", זה לפעול על פי המוסר היהודי האמיתי ולא על פי השקר הנוצרי שניסחו שונאינו עבורנו ואנחנו מבצעים בבלי דעת ומשלמים מחיר דמים איום ונורא בכל יום שחולף.

(בתמונה המצורפת הרבי עם נכי צה"ל שביקרו אצלו, להם קרא "מצוייני צה"ל")

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממשלת ישראל מזלזלת בחיי החיילים! שטחי הכינוס שלהם חסרי מיגון לחלוטין. כבר 9 חיילים נהרגו בשטח כינוס באשכול. אין להם איך להתגונן כשנורים לשם פצמ"רים מתוך עזה. זה הכי מזעזע. נשק הכי פרימיטיבי מצליח לקטול ככה חיי חיילים, ארבעה בתחילת השבוע וחמישה אתמול.
  מה קורה כאן? מי יתן את הדין על זה? האם מפני ש"העולם" חרד רק לחיי הערבים בעזה מותר ככה להפקיר את חייהם של בנינו? זה המשך ישיר לדבריו של הרבי בכתבה.
  אילו היו מייקרים את חיי החיילים היו באמת "משטיחים" את עזה מן האויר לפני שמכניסים חיילים רגלית.
  הלב שותת דם על כל חיים אבודים של חייל צעיר, הרס המשפחה. טרגדיה. אנא ה' עד מתי???
  אנחנו מבקשים משיח עכשיו!!! חוס ורחם עלינו וגאל אותנו עוד היום בחסד וברחמים. אמן כן יהי רצון

  הגיע זמן הגאולה |
  הגב