הרבנים באלעד: "לפעול למען המשך כהונתו של הרב ישראל פרוש"

כלל הרבנים החסידיים באלעד יוצאים במכתב למען ישראל פרוש: "לפעול ולהשתדל למען המשך כהונתו של הרב ישראל פרוש כראש העיר אלעד"

יממה לאחר הודעתו של מאיר פרוש על כך שבנו ירוץ לראשות העיר לאחר שדגל לא כיבדה את ההסכם המגבש בבית שמש, תמיכה גורפת מכל רבני הקהילות החסידיות באלעד בראש העיר ישראל פרוש, כך על פי מכתב עליו חתמו כל הרבנים בו הם מבקשים לפעול למען המשך כהונתו של פרוש כראש העיר.

במכתב, כותבים הרבנים כי "נודע בשער בת רבים גודל יקרת פעולותיו הכבירות של איש חי ורב פעלים, הרב ישראל פרוש הי"ו, ראש העיר אלעד, למען הגדל תורה ולהאדירה לשם ולתפארת בעירנו אלעד".

במכתבם של הרבנים הם מפרטים את הקידום הרוחני שהגיע לאלעד בשנים האחרונות וכותבים כי "ידועות היטב פעולותיו הכבירות גם ברוחניות וגם בגשמיות לטובת העיר. בהביאו ישיבות חשובות לפאר את העיר, בעודדו קהילות הקודש אשר נקבצו ובאו לך עיר אלעד, בבניית והקמת מוסדות תורה, חינוך וחסידות, ובתקופת כהונתו בראשות העיר עלו ובאו שינויים טובים על פני העיר".

כאן מבקשים הרבנים את התמיכה בפרוש כראש העיר וכותבים כי "על כן ידנו תיכון עמו, ולקראת הבחירות המקומיות שייערכו אי"ה בחודש חשוון תשע"ט, קוראים אנו בקריאה של חיבה לכל אשר לבו בקרבו ולכל החפץ לראות בהתפתחותה והמשך שגשוגה של העיר, לפעול ולהשתדל למען המשך כהונתו של הרב ישראל פרוש כראש העיר אלעד בשליחותם וכרצונם של מאורי התורה והחסידות ותושבי העיר".

על המכתב חתומים האדמו"רים מנדבורנה אלעד וטעמשוואר, וכן רבני הקהילות הגרי"ז הורביץ – רב כלל חסידים, הגרמ"מ פקשר – רב צמח צדיק ויז'ניץ, הגרש"ז ירוסלבסקי – רב חב"ד, הגר"י גרינברגר – רב מרכז חסידי ויז'ניץ, הגרש"פ וינברגר – רב ישועות משה ויז'ניץ, הגרי"ש לייזער – רב צאנז, הגר"מ קופלוביץ – רב סלונים, הגר"א סופר – רב ערלוי, הגריא"א למברגר – רב מאקאווא, הגר"י תורג'מן – רב ברסלב, הגרי"י קופטייל – רב טשרנוביל, הגר"נ גלנץ – רב חסידים, הגרמ"צ שלומון – רב סערט ויז'ניץ, הגר"י כץ – רב אמרי ברוך ויז'ניץ, הגרנ"מ קעניג – רב ברסלב, הגר"פ בידרמן – רב לעלוב והגרש"צ גרינברגר – רב אהבת שלום ויז'ניץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.