הרבנים ביקשו לשפץ את המקווה, המועצה הדתית בי-ם החליפה מנעולים: "שיתעסקו בהלכה"

סערת המקווה השרוף: עסקני גבעת שאול מתלוננים כי המועצה הדתית בירושלים נוקטת סחבת בשיפוץ עבודות המקווה השרוף בגבעת שאול, למרות תקציב עתק שהתקבל לפני כחודש מהעירייה. לאחר שהרבנים הביאו פועלים למתחם, המועצה הדתית החליפה מנעולים. יו"ר המועצה הדתית יהושע ישי ל'קוקר' : "שהרבנים יתעסקו בהלכה ולא בבנייה"

דרמה בגבעת שאול:  עסקני גבעת שאול מתלוננים כי המועצה הדתית בירושלים נוקטת סחבת בשיפוץ עבודות המקווה השרוף  בגבעת שאול, למרות תקציב עתק שהתקבל לפני כחודש מהעירייה.

בשל העיכובים,  אמש (שלישי)  החליטו רבני השכונה להביא למתחם המקווה פועלים שבדקו את המקום, ולטענתם ניתן בתוך שבוע לסיים את השיפוצים. לדברי העסקנים בשכונה, בכיר במועצה הדתית הוציא את הפועלים מהמקום, החליף מנעולים, והותיר את רבני השכונה ללא מענה.

עסקנים בשכונה מאשימים כי הסחבת שננקטת היא יותר מ"מחשידה".

בשיחה שערך 'קוקר' עם יו"ר המועצה הדתית  יהושע ישי, הוא תוקף את הרבנים שמתערבים בשיקולים הפרסונליים של המועצה הדתית, "הם חושבים שלוקח שבוע לתקן את הנזק אחרי השריפה, זה אורך המון זמן, לפחות ייקח שנתיים עד שיגמרו השיפוצים וכן צריך לבנות עוד קומה", הוא אומר בתגובה.

ישי המשיך ותקף את רבני השכונה שרוצים לסיים את הליך השיפוץ בבליץ'  מזורז, "חפלאפ, לא אוהב את הרבנים האלה חמי המזג שיודעים הכול. שיתעסקו בהלכה ויתנו למי שמבין בבנייה להתעסק בבניה", הוא עוקץ.

כזכור, בשל שריפה שפרצה במקווה הטהרה לנשים בשכונת גבעת שאול, נאלצות הנשים המגיעות למקום לטבול בחשיכה ובתנאים קשים. .

ל'קוקר' נודע כי לאחר השריפה במתחם,  בורות המקווה נפסלו לשימוש, אולם כעבור ימים ספורים הכשירו אנשי המועצה הדתית את אחד הבורות לטובת ציבור הנשים המתגוררת באיזור גבעת שאול –  קריית משה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.