צפו: מרן הגר"ע אישר הדיל – הרבנים עמאר- אריאל: "נתמודד כמקשה אחת" – בפנים המכתב

לאחר שמנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס מרן הרב עובדיה יוסף הביע את תמיכתו בדיל  הרבנים עמאר – אריאל, עכשיו זה רשמי,  רבה הראשי של רמת גן, הרב יעקב אריאל והראשון לציון, הרב שלמה עמאר הודיעו היום (שני) על התמודדותם לתפקיד הרבנים הראשיים לישראל.

צפו באדיבות רשת וערוץ 2:

במכתב  מיוחד שמתפרסם לראשונה ב"קוקר" כותבים  הרבנים כי הם נענו לקריאת של מרן הגאון רבי עובדיה יוסף וכי הם מציגים את המועמדות לתפקיד הרבנים הראשיים לישראל כמקשה אחת בבחירות הקרובות.

"בימים האחרונים קיבלנו פניות רבות מגדולי ישראל, מרבני ערים והקהילות מכל החוגים והעדות ומיושבים על מדין ועל כל ראש צבאם מרן הראשון לציון רבנו עובדיה יוסף שליט"א, המבקשים כי נסכים לשמש שנינו בכתר אחד ולקבל על עצמנו בצוותא את תפקיד הרבנים הראשיים לישראל, תוך הרמת קרן היהדות והאהבת שם שמיים על הבריות".

 IMG-20130513-WA0006

הרבנים ציינו במכתבם ,כי "אנו מודיעים בזאת שהחלטנו להיענות לפניותיהם של גדולי ישראל, ולהציג את מועמדותנו כמקשה אחת , לתפקיד הרבנים הראשיים לישראל".

"אנו תפילה כי חפץ ה' בידנו יצלח ונזכה לקדש שם שמים בהליכותנו, לרומם את כבוד הרבנות הראשית לישראל, להאהיב שם שמים על הבריות ולעמוד בעז על משמר ההלכה וצביון מערכות הדדת בארץ ישראל". חותמים אתת מכתבם.

מוקדם יותר בצהרים לאחר תפילת המנחה חתם מרן הגר"ע יוסף על מכתב שכתב הרב שלמה עמאר לרב חיים דרוקמן.

 במכתב שכתב  מרן הגר"ע יוסף הוא כותב, "לגבי המתווה שהתווה כבודו בעניין מועמדות רבה של רמת גן הרב יעקב אריאל לתפקיד הרב הראשי לישראל, ואני מסכים להנ"ל".

 יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט  צפוי עתה לחתום על מכתב נגדי שבו הוא מתחייב לרב עובדיה  כי הבית היהודי תפעל כפי שסיכמו על העברת חוק עמאר בתמורה להעברת חוק להארכת גיל המתמודדים שיאפשר לרב יעקב אריאל לתמוך בדיל  .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.