הרבנית ברוריה שאלה את דומרני: "אתה רוצה להרוג את הרנטגן?

פרשיית המעצרים בנתיבות מעוררת סערה רבה בעיר המקובלים והקמעות.  היום נשלח הרב אברג'ל להארכת מעצר עד יום רביעי. הרב חשוד שסייע לדומרני וקרא לתלמידו להצביע לראש עיר יחיאל זוהר.

דרמה התחוללה במהלך דיון הארכת המעצר, המשטרה השמיעה שיחה שערכה  בין דומרני לרבנית ברוריה, אחותו של הרב איפרגן , דומרני נשמע אומר: "לא צריך ללכת למשטרה כדי שלא יראו את הריב בין חצרות הרבנים".

 אחותו של הרב איפרגן התקשרה לדומרני ושאלה את האיש: "אתה רוצה להרוג את הרב?  בשלב הזה השיב דומרני: "על מה את מדברת? חס וחלילה".  דומרני אמר בעצמו בדיון : "הרבנית ברוריה התקשרה ואמרה לי שיש שמועה שרוצים לפגוע בו. אמרתי לה חס וחלילה. הוא בירך את אשתי והילדים, הוא התקשר אליי פעמיים. לא זיהיתי את המספר. אחר כך חזרתי אליו, אמרתי לו 'אני בשדרות, נכנס אליך'".

סנגורו של דומרני אומר כי לא מדובר בשיבוש הליכי חקירה.

עו"ד מנחם רובינשטיין, דיבר אף הוא בדיון המשפטי ואמר "הפעם האחרונה שמרשי נפגש עם הרבנים האחרים הייתה בסוכות. הרבה אנשים מגיעים לקבל ברכה, ביניהם גם דומרני. עיתוי המעצר הוא חלק מהדרך שהמשטרה רוצה להוכיח לציבור שהיא עושה משהו". השופט מנחם מזרחי קבע כי קיים חשד סביר לביצוע העבירות המיוחסות לרב וציין כי "קיים יסוד לכך ששחרור החשוד יביא לשיבוש החקירה".

ראש העיר זוהר אמר ל  ynet: כי הוא "לא מכיר את שלום דומרני או את מי מאנשיו. לא נפגשתי איתו מעולם, לא במשרד ולא בשום מקום אחר. אין לי ספק שזה ספין של הרנטגן במשטרה כדי להזיק לי ולשייך אותי לכל מיני גורמים מפוקפקים. לא ראיתי שום פעילות עבריינית של ארגוני פשע בעיר במהלך הבחירות ולא שמעתי על ניסיונות סחיטה. נבחרתי ברוב קולות בזכות פועלי בעיר".

בנתיבות מנתחים את הפרשה ואומרים כי המעומד אייל מסיקה זכה לתמיכה של כל גדולי ישראל וגם לתמיכה מ'הרנטגן', הרחוב עצמו היה עם מסיקה ולא ברור איך זוהר ניצח.

 במהלך הבחירות הבאנו כאן ב'קוקר'  תיעוד וידאו בו נראה מסך וידאו שנופץ  באירוע של מסיקה על ידי גורמים בעולם התחתון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.