הרבנית יהודית יוסף מגיבה: "כעסנו מאוד על ההדלפות, הרב ידע שהוא מוקלט" (הקלטה)

כלתו של מרן הרב עובדיה יוסף, הרבנית יהודית יוסף, התראיינה לגילה צוקרון, תחקירנית התכנית "שש עם" ואמרה כי "הקלטת שחוללה סערה נועדה לשימוש אישי" . האזינו

כלתו של מרן  הרב עובדיה יוסף, הרבנית יהודית יוסף, התראיינה  לגילה צוקרון, תחקירנית התכנית "שש עם"  ואמרה כי  "הקלטת שחוללה סערה נועדה לשימוש אישי" .

האזינו לשיחה  עם הרבנית – באדיבות רשת

הרבנית יוסף ציינה כי  כולם ידעו שמצלמות פזורות בביתו – אך שההקלטות נועדו לשימוש אישי בלבד.
"כואב לי וחורה לי מאוד שמנסים לומר שהרב היה מוקלט 24 שעות ביממה. זה ממש לא כך", מספרת הרבנית יוסף. "כל העולם ידע שכל המצלמות שהיו בבית היו לביטחון בלבד, חוץ ממצלמה אחת של חדר השינה שלו שהייתה עם קול וכולם ידעו שכשנכנסים לשם יש הקלטה של קול". לדבריה, כשרצו לדבר על דברים אישיים בבית "היו יודעים אפילו איך לכבות את המצלמה כדי לא להיות מוקלטים".

על ההקלטה שגרמה לדרעי להתפטר אמרה: "חוץ מההסרטה הביתית שכל עם ישראל ראה, הרב ידע טוב מאוד שהוא מוסרט. זה היה אישי שלנו, לבית. יום אחד אסביר למה הוא הסתכל למצלמה בהקלטה הזו".

"על ההדלפות אני אמרתי שזה גרוע מאוד. זה גרוע שחומרים אישיים יוצאים ככה מהבית וחושפים את החיים שלנו. זה לא נחמד בכלל ואנחנו מאוד מאוד כועסים", הוסיפה הרבנית יוסף.

"יכולתי לעשות בחומרים האלה שימוש לפני חמש ושש שנים ולא עשיתי. יכולתי להגן על עצמי ולא עשיתי זאת כי אנחנו לא מעוניינים לחשוף את החיים הפרטיים של מה שהיה עם הרב בבית", הוסיפה. "בטח אין לנו עניין להוציא את זה אחרי שנה שהרב נפטר, זו לא דרכנו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ממש ממש כועסים…
  מי שממש כועס לא נשמע ככה…
  וחוצמזה, איזה שימוש פנימי רצית לעשות בזה כבוד הרבנית היהודית???
  את אשמה בכל מה שקרה!
  יש גבול כמה אפשר להצטדק!

  חגית |
  הגב
 2. היא אמרה "זה לא דרכנו" !!! ממש נשמעת כמו אלי ישי… אולי עשו קנונייא בניהם?!

  שטיגניסט |
  הגב