הרבנית עדינה בר שלום על לימודי החינם במכללה: "מקצוע מפרנס על טהרת הקודש"

במימון משרד הכלכלה:
קורסים מקצועיים *חינם* במכללה החרדית, שת"פ ייחודי בין מרכז כיוון למכללה החרדית, יאפשר לנשים וגברים חרדיים ללמוד מקצוע מבוקש ולפרנס את ביתם בכבוד. המימון הינו לקורסי הכשרה מקצועית ולשיעורי עזר בלימודי אקדמיה.

בסיור של בכירי "המכללה החרדית ירושלים" במרכז ההכוון הירושלמי המסייע לחרדים בהיקלטות בשוק העבודה שהתקיים בהמשך לשת"פ ראשוני מסוגו שנרקם בין המכללה החרדית למרכז כיוון של עיריית ירושלים ומשרד הכלכלה, אשר במסגרתו יקבלו חרדים הרוצים לפרנס את ביתם בכבוד, סיוע משמעותי.

בסיור השתתפו יושבת ראש המכללה הרבנית עדינה בר שלום בתו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, עוד היו בסיור, מר יחיאל אמויאל מנכ"ל "כיוון", הרב יוסף ויטמן סמנכ"ל המכללה החרדית, הרב יצחק דונט מנהל תחום הכשרה מקצועית במכללה החרדית והרב פליטנשטיין מהנהלת כיוון, המסייע רבות לחרדים במציאת אפיקי פרנסה מכובדים.

במסגרת שיתוף הפעולה הייחודי יקבלו המתעניינים בלימודים במכללה סיוע והכוונה לגבי מסלול הלימודים המתאים עבורם, אבחון מקצועי להתאמת מקצוע, מלגות לימודים ושיעורי עזר במקצועות נדרשים, בסבסוד מקסימלי של משרד הכלכלה ומרכז ההכוון.
בתום לימודיהם, יסייע מרכז כיוון לבוגרי המכללה במציאת עבודה מתאימה.

יו"ר המכללה, הרבנית עדינה בר שלום ברכה על היוזמה וציינה כי שיתוף פעולה זה נועד לתת לציבור בני התורה כלים מקצועיים שיעזרו להם ברכישת מקצוע מפרנס על טהרת הקודש, ברוח ישראל סבא ועם תחומי התמחות המבוקשים ביותר בשוק העבודה.

עוד הוסיפה הרבנית בר שלום כי בימים אלו שוקדת הנהלת המכללה על רשימת קורסים מגוונת של מקצועות מפרנסים ומבוקשים במגזר החרדי, שאותם יוכלו הסטודנטים ללמוד במחיר סימלי ובמימון "כיוון", שאחראי גם על השמת הבוגרים.

קיימים גם במכללה החרדית מסלולים אקדמיים בלעדיים ווותיקים, כמו פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית ותרפיה במוזיקה, הניתנים ללימוד רק במסגרת המכללה וכן מסלולים נוספים מקוצרים בהם ניתן לקבל תואר אקדמי מוכר תוך שנתיים.

הבולט מבין הקורסים המקוצרים הינו קורס "אקדמיזציה לחינוך", המיועד למורות ונשות חינוך בעלות תעודת הוראה, אשר מעוניינות להשלים את לימודיהן ולקבל תואר אקדמי בכלים מקצועיים לכל דבר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איזו אחות טיפשה.
  עדינה בר שלום בערוץ 10: "אחי הרב הראשי הרב יצחק יוסף, לא למד ליבה וקשה לו היום בתפקיד".
  הגברת עדינה בר שלום, למדה ליבה, וקראה את זיגמונד פרוייד, אבל היא פרימיטיבית חסרת אינטליגנציה, , טיפשה.
  לא ראויה להיות אישת דיין, והיתה מאוד שמחה להיוולד לאבא פרופסור לפסיכולוגיה חילוני וכופר.
  גם ממנה אביה לא שבע נחת,ואכל מרורים,בשל התנהגותה.
  קראתי ראיון שלה לעיתונאית מהארץ ושם שפכה טונה שקרים על חייה בצל אביה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב