צפו: מסיבת העיתונאים של דרעי עם עדינה בר שלום "ש"ס תקים מועצת נשים" (וידאו)

הרבנית עדינה בר שלום, בתו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל, תכנס הערב בשעה 18:00 מסיבת עיתונאים יחד עם יו"ר ש"ס אריה דרעי – ותודיע על תמיכתה בתנועת ש"ס. צפו בוידאו ממסיבת העיתונאים

הרבנית  עדינה בר שלום, בתו של מרן הגר"ע יוסף,  זצ"ל כינסה הערב בשעה 18:00 מסיבת עיתונאים יחד עם יו"ר ש"ס אריה דרעי  – והודיעה על תמיכתה בתנועת ש"ס.

.

הרבנית עדינה בר שלום, בתו של הרב עובדיה יוסף הודיעה במסיבת עיתונאים משותפת עם יו"ר ש"ס, אריה דרעי, כי לא תתמודד על מקום בכנסת הבאה. "יכולתי לבחור בדרך הקלה ולהיות חברת כנסת בעוד כמה חודשים, אך סירבתי", היא הודיעה. "אני מצפה שכל מי שמפעל החיים של אבא מר"ן הרב עובדיה יוסף זכר צדיק לברכה חשוב לו יתעלם מכל השיקולים האישיים ויניח את האגו בצד".  בר שלום הודיעה על הקמת מועצת נשים במפלגה בשיתוף עם רעייתו של דרעי, יפה.

 

לאחר מכן דיבר אריה דרעי, הוא אמר כי  אמר כי מרן אמר בקולו: "אני מחזיר את הפיקדון לאריה דרעי". "מאז אני עושה כל צעד על מנת ללכד את תנועה. עברנו תקופה מאוד קשה. אחרי מות מרן איבדנו את העוגן שמחזיק אותנו. ש"ס וחברי הכנסת שלה, נציגי הרשויות, מאוחדים במטרה ומבינים שאחדותנו היא רצונו של מרן".

 

על יריבו, ח"כ אלי ישי, אמר: "יש לי הערכה רבה לאלי ישי על התפקיד שעשה ב-13 השנים האחרונות בתנועה. לצערי, משום מה, ציפיתי שהוא יירתם לאחדות התנועה, וזה לא קרה. אני מנוע מלהרחיב את הדיבור כי מועצת חכמי התורה עוסקת בעניין הזה.

 

עדינה בר שלום אוזכרה כמעומדת למפלגתו של משה כחלון, אך למרות הפגישות והדיבורים שניהלו השניים, בסופו של יום בר שלום העדיפה לתמוך במפלגה שייסד אביה מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל.

 

שמועות  נפוצו בקרב גורמים המקורבים ליו"ר ש"ס מספרים כי ייתכן ובר-שלום אף תוצב באופן סמלי במקום ה-20 ברשימה, זאת במטרה לקרוץ לקהל הנשים המזרחיות ולנסות לעורר באזז חיובי חדש על המפלגה. דרעי גם צפוי להתייחס לפרישה הכמעט ודאית של אלי ישי מהמפלגה. גורמים בש"ס אמרו כי מסיבת העיתונאים נועדה להציג תמיכה במנהיגותו של דרעי ולהפגין חזית מאוחדת לנוכח האיומים של ח"כ אלי ישי לפרוש ולפלג את התנועה.

 

כאמור, השניים יכנסו מסיבת עיתונאים משותפת במשרדי ש"ס בהר חוצבים.

.F141214YS71

צפו במסיבת העיתונאים של דרעי ועדינה בר שלום:

[vimeo 114482585 w=500 h=254]

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא מבינה למה הלעג הזה כי היא אישה רבנית???אז היא פחות טובה???בכל מקרה חבל לבזבז קולות על מפלגות קטנות זה יחזק את השמאל

  אופירה |
  הגב
 2. דרעי בוגד ברב שלו.

  הוא נותן יד לעדינה בר שלום שייסדה מכללה, וכפי שאתם זוכרים, הרב שלום כהן יצא נגדה ונגד כל המכללות בתקיפות רבה.

  דבר נוסף, עדינה נפגשה עם אבו מאזן בז'אנווה, שמאלנית מסריחה, "מצא מין את מינו", שתי שמאלנים שחברו יחד. הספרדים הם ימניים, ויברחו ממפלגה כזו שעדינה היא בתוך המפלגה הזו.

  דרעי בוגד ברב שלו |
  הגב
  • אני בתור חייל מתודה ואומר לכם זה הרס וחורבן ושמד, כל הצבא מלא חרדים שמתעסקים עם בנות כל הזמן, ממש יום יום וכו', ואני מדבר על חברה שאפ' היו אברכים עד לא מזמן. אולי עדיף שלא ילמדו ויעבדו העיקר לא להיות בצבא השמד, הזנות שם בלי בושה אפילו ברבים!!!!.

   אגב אני מתחרט בכל לבי שהתגיסתי לצבא השמד והניאוף, ע"פ הנהגת אלו שעושים פשרות אם הצבא, מאלו המשומדים-הרודפים-והפוגמים-בברית עם ד' ית' שמו, מרח' חזון איש…

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. חחח…
  יש ממש המלצה ממנה?
  אמיתי?
  לא פחות "הרבנית" עדינה תומכת בש"ס????

  דרמתי!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. התמיכה לא תיתן כלום
  בטח דרעי הבטיח לה כספים וקרקע
  למה לא הצטרפה לכחלון כי לא רצה אותה
  היא לא אישה שמשפיע על נשים חרדיות מה להצביע
  ב"ה ב"נ הצביע ישי

  מ |
  הגב