הרבנית פינטו פונתה לבית החולים

בשעה האחרונה פונתה לבית חולים באמבולנס ברזילי מביתה באשדוד הרבנית פינטו אשת האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א לאחר שככל הנראה נטלה מינון גבוה של כדורים {"מצב נפשי קשה"}

בשעה האחרונה פונתה לבית חולים באמבולנס ברזילי מביתה באשדוד הרבנית פינטו אשת האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א לאחר שככל הנראה נטלה מינון גבוה של כדורים

חסידי הרב פינטו מגיבים ואומרים כי זה עוול מתמשך ואכזרי כלפי הרב ומשפחתו ידעו היטב במערכת שהרבנית סובלת מבעיות קשות בנוסף על מחלת הסרטן בה לוקה הרב ובחוסר צדק יוצא דופן ממשיכים את החשבונאות בבריונות ובברוטליות מקוממת, מתעלמים מהמצב המשפחתי המיוחד. כל זה בא על רקע ההתנהלות השערורייתית שלוותה את התיק מראשיתו".

הרבנית מאושפזת בבית החולים 'ברזילי' ומצבה מוגדר טוב, בני משפחתה שוהים לצידה ומתפללים לשלומה.

גורם במשפחתו של הרב מסר: "אנחנו מתפללים לשלומה של הרבנית יחד עם אלפי החסידים. בעבר התריעו בפני הרשויות על מצבה. לצערנו לא גילו כאן את הרגישות הנכונה. אנו בטוחים שתשוב במהרה לאיתנה".

על פי ההערכות בקהילת הרב, מלכתחילה סבלה הרבנית פינטו מקשיים נפשיים אולם החקירות סביב בעלה כמו גם ההאשמות הקשות על כך שהעניק שוחד לתת ניצב אפרים ברכה ז"ל החריפו את מצבה וגרמו לקושי נוסף בהתמודדות עם המצב המורכב אליו נקלעה יחד עם בני משפחתה. כאמור, מצבה של הרבנית קל ולא נשקפת סכנה לחייה אולם הציבור נקרא להתפלל לרפואתה השלימה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אבל אייך אתם כותבים מצב נפשי קשה, איפה הכבוד שלכם לרבנים אתם אתר דתי

    מאיר |
    הגב