"הרבנית" שלי יחימוביץ . יו"ר ההסתדרות הבאה?

למרות המחלוקות, אני גאה בשותפות עם ש"ס

לקראת הבחירות הקרבות להסתדרות יחימוביץ החליטה להעלות הילוך ולנסות ולהוציא את "השד הדתי החוצה".

הנכון שמאז ומתמיד יחימוביץ השתדלה לקיים את הפסוק "חייה ותן לחיות"כשהיה מדובר בחרדים.

היא השתדלה בכל מאודה כשגם מסביבה "יהום הסער" סביב גיוס החרדים, לשמור על שתיקה מכובדת. וכשמדובר בשלי יחימוביץ, גם מכריה יודעים עד כמה קשה לה שלא להביע דעה בכל עניין ועניין .
יחימוביץ החליטה אמנם על 'שמירת נגיעה' כדת וכדין ,אך יחד עם זאת על שילוב ידיים וירטואלי עם ש"ס, בריצה הארוכה והבלתי ניגמרת, אל כסא יו"ר ההסתדרות .
תנסו להריץ חיפוש ב'גוגל'- יחימוביץ נגד דרעי, או ,יחימוביץ נגד חרדים, אפילו הזיכרון העולמי, לא זוכר משהו כזה שנאמר על צירוף המילים הללו.
יחימוביץ ,הינה אחת מהח"כיות הרואות ברשת, כר  נרחב ולגיטימי לפעילות ומחיה. כך שחררה היום, פוסט נוקב ועוקצני שמשלב שני אלמנטים חשובים עבורה:1.עקיצה חזקה וביקורת כנגד ניסנקורן והפיכתו, או ,לפחות ניסיון להפיכתו לשנוא ושונא  החרדים ורודפם -ומצד שני חיבוק דוב של ש"ס ,כך שלעולם לא יוכלו להתחרט .

בפוסט בפייס כותבת יחימוביץ :"הי זאת שלי, בואו נדבר קצת על צביעות, שנאת האחר והסתה לגזענות.

התמונה הזאת, עם הכותרות השקריות והמסיתות שלה, יצאה ממטה הבחירות של יו"ר ההסתדרות במסגרת מה שנקרא "קמפיין שלילי" נגדי, עם קריצת עין אנטי חרדית ואנטי מזרחית קשה. היא הופצה למאות קבוצות וואטסאפ. רואים בה אותי, אחרי כנס יפה שלנו בנשר, מצטלמת עם כמה אנשי ש"ס שבאו למקום לשמוע אותי.

אגב, הם בכלל לא מועמדים ליו"רי מרחבים בהסתדרות, אבל האמת היא עניין שולי כשרוצים להסית לפני בחירות בכל מחיר. את התמונה במקור, בלי הכותרות הדוחות, אני בכלל זו שפרסמתי, בעיתון סופשבוע שלי, יחד עם תמונות רבות נוספות מכנסים ומפגשים במהלך השבוע.

לא יודעת אם אתם יודעים, אבל ניסנקורן חתם הסכם קואליציוני (בעלות של 11 מליון שקלים) עם סיעת חד"ש. עכשיו, דמיינו לכם שמהמטה שלי הייתה יוצאת בצורה "אנונימית" מודעה נגדו, עם צילום שלו יחד עם פעילים ערבים, תחת הכותרת "האם אלה יו"ר המרחבים שהייתם רוצים בהסתדרות?" ולמטה הייתי מוסיפה "בראשות הראיס ניסנקורן".

היו לא מעט קונים לסחורה הזאת, נכון? אבל זה היה דוחה.

כי הודעות מהסוג הזה פורטות על היצרים הכי קמאיים ומלבות שנאת חינם בין קבוצות בישראל כדי להשיג רווח פוליטי מיידי. לא רק שלא עשיתי את זה מעולם, אלא שפשוט אף פעם לא התחשק לי לעשות את זה.

אבל זו לא רק גזענות ושנאת האחר. זו גם צביעות. ש"ס הייתה שותפה קואליציונית של ראשי הסתדרות רבים: ישראל קיסר, חיים רמון, עמיר פרץ, עופר עיני ו…. (תחזיקו חזק) אבי ניסנקורן. אגב, גם בבחירות האלה הוא חיזר נמרצות אחרי ש"ס, אבל הם פשוט העדיפו ללכת אתי. סיבה טובה להסתה.

חשוב לי להבהיר: למרות המחלוקות, אני גאה בשותפות עם ש"ס.
גם כי אני מאמינה שסדר יום חברתי הוא הדבק המאחד במדינה השסועה שלנו.
גם כי אני עובדת עם הח"כים של ש"ס כבר עשר שנים בשת"פ מצויין בחקיקה ובמאבקים חברתיים.
וגם כי כפמיניסטית ותיקה מאוד, אני מודעת לפריצת הדרך שיש בכך שמפלגה חרדית ספרדית תומכת באופן היסטורי באשה לראשות הגוף החברתי הגדול והחשוב במשק.

אבל זה לא הסיפור פה. הסיפור פה הוא כאמור שנאת האחר.

נלסון מנדלה אמר פעם ש"אף אחד לא נולד כשהוא שונא אדם אחר בגלל צבע עורו. אנשים לומדים לשנוא, ואם הם יכולים ללמוד לשנוא, ניתן ללמדם גם לאהוב, אהבה באה הרבה יותר בטבעיות ללב האדם מהיפוכה."

חבל כל כך שדווקא בקמפיין הזה, שבו כל כך מתבקש להניח בצד את פוליטיקת השסע והשנאה, ולהתלכד סביב הדבק המאחד של סדר יום חברתי, יש מי שלא מתאפק ושופך שמן למדורה".

ואם לא די בכך, מוסיפה יחימוביץ תמונת מחזור משותפת מהריצה להסתדרות עם תומכיה, שריה ויועציה מש"ס ,עם הכיתוב שלדבריה ,ניסנקורן או תומכיו הוסיפו:

בכדי להיות בטוחה, שהמסר שלה הועבר כיאות,עלתה לשידור בתחנת 'קול ברמה' החרדית, המזוהה עם ציבור שהשם 'ש"ס' לא זר לה .

שם הוסיפה יחימוביץ ותיארה באוזניו של מגיש ה'מהדורה המרכזית' גלסנר, את ההסתה אותה היא עוברת ולו רק בגלל החבירה שלה, לציבור החרדי :"ניסנקורן הכתיר אותי "רבנית" בהודעה ששלח ובו אני מצטלמת עם חרדים. התמונה התפרסמה כדי להסית נגדה, זה מטורף!
במדינה אחרת היו קוראים לזה אנטישמיות. הוא רדף אחרי החרדים רק לא הצליח. האם הוא היה עושה את זה נגד ערבים"?
"ומה יקרה ,אם לא תבחרי ליו"ר ההסתדרות"?  נשאלה, או ,במילים אחרות :מי יכבה לנו את האש, שעכשיו הדלקת עם ניסנקורן? עייפנו ממדורות ,מוצאי ל"ג בעומר . ועל כך השיבה ח"כ יחימוביץ ואולי יו"ר ההסתדרות הבאה :"אני לא הולכת להפסיד".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ניסנקורן לוקח בקלות המשגיחים איתו ויש עוד הרבה שעובדים על גואטה בפנים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מרן זעק בקלטת: "צ'יקוטאי [החתן של מרן, רב ההסתדרות] עבד טוב בהסתדרות, בא דרעי הוציא אותו והביא את טולדנו [גם חתן של הרב, רק שהוא חרדי וצ'יקוטאי עם כיפה סרוגה]. כמה אמא שלך בכתה לו? כמה פעמים אמרתי לו שיחזיר את צ'יקוטאי, לא רצה לשמוע…".

  ההיסטוריה חוזרת. הרשע דרעי העיף את צ'יקוטאי מההסתדרות, וחבר למרשעת שלי יחימוביץ.

  הבנות רבקה צ'יקוטאי, ועדינה בר שלום, והכל יהודית יוסף, תומכים בניסנקורן.

  אם דרעי הולך עם שלי, היו בטוחים שיש כאן שחיתות ממדרגה ראשונה,

  אנחנו עם צ'יקוטאי – שליחו של מרן בהסתדרות. הצביעו ניסנקורן.

  אלי ישי מתתגעגעים אליך |
  הגב
 3. טעות חמורה בידך:

  אם תריצו בגוגל את המילים "שלי נגד דרעי", תקראו פנינים נבחרים מאד.

  והיא צדקה אז, אין מקום בפוליטיקה לעבריין מורששע.

  עכשיו התגלה כמה היא צבועה, שבשביל כיסא היא רוקדת עם השטן שלה…

  תלמיד מרן |
  הגב