"הרבצת תורה לעם שבשדות הייתה הנחת רוח התמידית אצל מרן"

הדברים נאמרו בעת מפגש עם הגר"א עמרמי שליט"א מרבני שכונת 'הר חומה' וראש מוסדות 'כאיל תערוג'

 

 

הגר"א עמרמי שליט"א מרבני שכונת 'הר חומה' וראש מוסדות 'כאיל תערוג' נפגש בשבוע האחרון עם יו"ר תנועת ש"ס הרב אריה דרעי וסגן ראש עיריית ירושלים הרב צביקה כהן. במהלך פגישתו סיפר הגר"א עמרמי שליט"א על הסייעתא דשמייא לה זוכים בימים אלו בהם עמלים על התפתחות והרחבת המוסדות באמצעות פתיחת הישיבה לצעירים 'אמרי שפר' הזוכה לביקוש רב בקרב משפחות בני התורה וציבור האברכים. ישיבה אשר תמוקם בשורה הראשונה של עולם הישיבות. בישיבה החדשה שהוקמה בברכתם ובעידודם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א- יושם דגש מיוחד על לימוד העיון ופיתוח הצד העיוני ביחס אישי לכל אחד ואחד, תוך החדרת שמחת התורה ואהבתה בדרך עליה חונכו בעולם הישיבות הספרדי. לאחר מכן, סקר הגר"א עמרמי את כל פעילות הקודש במוסדות 'כאיל תערוג'.

הרב אריה דרעי יו"ר תנועת ש"ס בירך את הגר"א עמרמי על חיזוק הרבים והרבצת התורה עליה עמל ויגע מידי יום ביומו בכל רחבי הארץ. "שמם של המוסדות החשובים שלכם יצא למרחקים והפצת התורה וחיזוק הרבים הינם לתהילה ולתפארת. בטוחני כי פעילות זו גורמת לנחת רוח למרן הגר"ע יוסף זצוק"ל בגנזי מרומים. פתיחת מוסדות והרבצת תורה לעם שבשדות לצד מסירת שיעורים לאברכים בני תורה, הייתה השאיפה התמידית של מרן", הוסיף הרב אריה דרעי.

הגר"א עמרמי הודה להרב אריה דרעי יו"ר ש"ס על עשייתו הרבה למען ציבור בני התורה והשכבות החלשות ואיחל כי ימשיך לייצג נאמנה את ציבור שולחיו.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אי אפשר להרביץ תורה בלי אהבת ישראל ועם גניבת פתקי הצבעה של היריב
  העם שבשדות? יש להם כיפה סרוגה? נו?
  חיילים? נו? כסא רחמים?נו?
  חושבני שצריך להרביץ לכם תורה בראש ובראשונה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב