"הרב" אבי זרקי: מי שיביא לי מידע על סחיטות באיומים של אחד מגדולי הרבנים – יקבל 5,000 דולר

המוהל "הרב" אבי זרקי, מי שידוע כ'מוהל והרב של הסלבס', מסעיר את הרשת: כמעט מידי יום-יומיים לאחרונה מעלה זרקי סטטוסים לדף הפייסבוק שלו, ובהם השמצות על הציבור החרדי ועל רבנים ידועים שונים.

למה הוא עושה זאת? בהמשך היום תהיה ב'קוקר' חשיפה מיוחדת בעניין.

אמש (א') בלילה פרסם זרקי סטטוס בעניין אחד מגדולי הרבנים הספרדים, ובו הציע סכום כסף של 5,000 דולר למי שיביא לו מידע מלכלך על אותו רב – סחיטות, איומים וכו'.

זרקי העלה את תמונתו של הרב, בנו של רב ידוע בציבור הספרדי, ולידה כתב: "איך נראה שילוב של נבילה וטריפה? הנה התמונה! לכלב הזה קוראים (כאן אנחנו משמיטים את השם מפני כבוד הרב וכבוד האתר, מ.ש.) ואני מוכן לתת 5,000$ לכל אחד שיביא לי עליו מידע על קבלת טובות הנאה, כספים, התנהגות שאינה הולמת, עוול, סחיטה באיומים ועוד. כבר התחלתי לקבל מידע על האיש הנבזה הזה מאז שכתבתי עליו, ואני צריך עוד".

בהמשך, גם כאשר הגיעו תגובות נזעמות לזרקי, וגם כאשר העלה משתמש פייסבוק אחר פרשייה נגד זרקי עצמו, לא היסס זרקי להמשיך להשמיץ את הרב וכתב תוךשהוא מטנף את פיו: "מדובר ביהיר ושחצן, בור ועם הארץ, פרוטקציונר, נבילה וטריפה, שקץ ושרץ, תת רמה, נאלח ודוחה. תקצר היריעה מלהכיל את רשעותו ונבזותו, עזות פניו וחוצפתו, שוטה, רשע וגס רוח!!!".

זאת, יש להזכיר שוב, כתב זרקי על אחד מגדולי הרבנים הספרדים.

אמש כבר נפתח דף פייסבוק חדש במחאה נגד זרקי, בשם "כולנו מוחים באבי זרקי".

את השיפוט בדבר דרכו זו של זרקי, נשאיר לגולשים.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אשמח לשוחח איתך

    שלום לך חברתנו מתמחה בשילוח בינלאומי אווירי ומשלוחי קורייר שוברים את השוק עם סל מוזל .

    אפשרי להתקשר ?

    RamiTum |
    הגב