הרב אמנון יצחק: "איך יצאה צוואה שבן אחד מקבל הכל, וכל השאר לא מקבלים כלום" – וידיאו

בדרשה שנשא מחזק הרבים רבי אמנון יצחק בתל אביב הוא תהה: "איך יצאה צוואה כזו מתחת ידו של הרב עובדיה שבן אחד הקטן מקבל הכל, וכל השאר עשרה ילדים,לא מקבלים כלום" – צפו בוידיאו

יממה לאחר הפרסום בגלי צה"ל  על חלוקת הירושה, שבו זכה הרב משה יוסף כמעט בכל נכסי מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל, הרב אמנון יצחק יוצא למתקפה כנגד חלוקת הירושה ואומר,  "איך יצאה צוואה כזו מתחת ידו של הרב עובדיה שבן אחד הקטן מקבל הכל, וכל השאר עשרה ילדים,לא מקבלים כלום. עכשיו יתברר כשהם יצאו נגד האח הקטן ויפרסמו כל מיני דברים ויתברר מה התהלך שמה בתוך הבית, יובנו המון המון דברים מבלי שאני יכנס לזה יש לי הרבה מה לדבר על זה הרבה הרבה. זה מראה שיש הרבה דברים לא הגיונים, בשולחן ערוך כתוב שצריך להוריש לכל הילדים, כל בן דעת מביןן שמהו פה לא הגיוני, לאט לאט הדברים יוצאים החוצה, קצת באיחור, אבל הדברים יצאו החוצה.  אלוקים יבקש את הנרדף.  את הדברים אמר הרב אמנון יצחק בדרשה שנשא לפני מאות איש בתל אביב.

הרב התייחס לפגיעה בו ואמר איך יכול להיות מחילה? צריך לפייס את חבירו!.. היה רב שדיבר נגדי ברדיו 'קול בעורמה', האיש יצא נגדי, קראו לו 'המזוזה של הדרום', אשתו נפטרה , וכמה חודשים לאחר מכן הוא נפטר, דום לב. אתה יודע כמה אנשים שפגעו בי נפטרו"?, אמר הרב אמנון יצחק.            

 על ביקור האפיפיור הוא אמר:  "הפאפא הגיע מברכים אותו, אתה שומע הפאפא, נציג הנצרות יושב באמצע ושני רבנים יהודים יושבים לידו כאילו הוא הראש והם טפלים לו, אותו מברכים תבורך מפי עליון ואותי מקללים, למה? כי החזרתי יהודים בתשובה! אמר הרב אמנון יצחק.  

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בואו נהיה מאוחדים לקראת חג השבועות, נקבל את התורה כאיש אחד בלב אחד, ונזכה לגאולה שלמה במהרה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תפסיקו להביא את דיברי הבלע האלו של מי שהקדיח תבשילו

  יוסי |
  הגב
 3. ""מחזק הרבים"" הרב אמנון יצחק?????????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. היבריס ונרקסיזים,
  כמה צדקו חז"ל, כי הקנאה והכבוד מוציאים את האדם מן העולם.

  ר אמנון עובד לחסל את מה שהוא בנה, וכל זה בגלל עקשנות + קנאה + כבוד + היבריס + נרקסיזים.
  חבל, אני לא יודע כיצד הוא יוכל לצאת מהסחרור של שיגעון הגדלות אליו הוא נכנס.

  חיים |
  הגב
 5. אמנון יצחק תישאר בחור שלך דווקא היה נחמד בלי לשמוע את השטויות שלך כ'כ הרבה זמן…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב