הרב אמנון יצחק מקלל את החמאס: "שהמחלה תעבור לחוטפים" (וידאו)

בהרצאה שנשא אמש (ד') בנתניה ביקש הרב אמנון יצחק שליט"א ממשתתפי השיעור לקבל על עצמם תענית 40 יום לטובת הצלתם של שלושת החטופים – צפו בוידיאו

ביהדות החרדית ממשיכים להתפלל לשובם של הנערים החטופים הביתה, בכל עיר ועיר מתארגנים עסקנים לקבל על עצמם קבלות לזכותם ולשחרור החטופים שנחטפו על ידי ארגון החמאס.

אמש (ד') בהרצאה של הרב אמנון יצחק בנתניה, עשרות אנשים קיבלו על עצמם  תענית 40 יום להצלת הנערים החטופים.

 הרב אמנון יצחק שליט"א מבקש מכל שומעי לקחו המסוגלים לקבל על עצמם תענית 40 יום לטובת הצלתם של שלושת החטופים, לעשות כן.

הרב ציין כי "מי שאינו או אינה יכולים לקבל תענית זו, יוכלו לפדותה בסך של 1000 ש"ח לטובת עניי ישראל".

לסיום איחל הרב יצחק  לחוטפים:  " שהמחלה הארורה תעבור לחוטפים" .

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמנם עבר זמן אבל אני חייב להביע כבוד לרב אמנון יצחק ראש חיל השלישות של הקדוש ברוך הוא (והמרצה היחיד בעולם שבחיים לא ימאס לשמוע) שלא מוותר ולא מתפשר על האמת..
  יהי רצון שתמשיך בכוחך זה לאחד את עמנו תחת כנפי השכינה
  ולהבדיל ולהפריד את הערב רב מעמנו

  נמי |
  הגב
 2. ישתבח שמו לעד כבוד הרב אמנון יצחק עטרת ראשינו. כמה אמיתי אתה. ליבנו נשפך כמים על דם ישראל הניגר כמים. אנחנו קרבים לתשעה באב ולא סתם כתוב בהפטרות שלפני תשעה באב שהן הפטרות של תוכחה בהן הנביאים מוכיחים את עם ישראל ואת המנהיגים על השחיתות המוסרית אשר מכלה כל חלקה טובה בחברה הישראלית לפי תפיסתם של הנביאים הסיבה העיקרית לחורבנם של בית המקדש הראשון והשני היא השחיתות המוסרית בחברה ולא עוצמתו הצבאית של האויב, רעיון זה מובע במשפט המפורסם "מהרסיך ומחריביך ממך יצאו"

  haya-smadar |
  הגב
 3. הרב אמנון הקדוש!! עוד יבואו כל הרבנים שפגעו בך לבקש מחילה!

  רונן |
  הגב
 4. גם את החמאס הוא מקלל?? סתם סתם, ימח שמם ואבד זכרם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. ישתבח שמו על הרב הגדול עטרת עם ישראל רבי אמנון יצחק!אוהבים אותך ואת מסירות הנפש שלך!

  אלי |
  הגב
 6. הרב צודק!!! אם חפץ ד' בלומדי התורה, יכול אפילו להוריד להם מן מן השמים.

  אין להקב"ה בעולמו אלא ארבע אמות של הלכה. הנאום של היטלר-ז"ל, והנאום של לפיד-ימ"ש וכו', ממש דומה, שתיהם דיברו על הבעיה של החרדים שהם לא עובדים. הפנים של לפיד נראה "אדום" כמו גוי אכזרי שיכור.

  להזכירכם ! גם הנאצים אחרי המלחמה טענו שהם רק עשו עפ"י החוק "רק" מילאו פקודות מה שעושים לבחורי הישיבות היום זה בדיוק אותו דבר ! שלא יבואו כל הציונים הערורים לבלבל לנו את המח שאסור להשוות לנאצים, כי כשמתנהגים כמו נאצים אז ההשואה בהתאם ! אין להקב"ה בעולמו אלא ארבע אמות של הלכה.

  יש דין ויש דיין, העולם אינו הפקר כפי שאתם חושבים, אלקים משמים משקיף על כולם, הוא אוהב את לומדי התורה, אין להקב"ה בעולמו אלא ארבע אמות של הלכה. ואתם מנסים לקעקע את אהבתו של הקב"ה. אם חפץ ד' בלומדי התורה, יכול אפילו להוריד להם מן מהשמים. אין לכם אלא להכלם ולהתבייש ולחזור בתשובה. ואם לא מידת הדין תפגע בכל מי שאחראי לזה.

  ולמה יהודים שלמים לא לוקחים כסף מקרן ידידות?

  האמת מאחורי "הקרן לידידות" "הכסף ה"מלוכלך" של הקרן לידידות"

  כסף – כמה הוא קובע את הערכים שלנו? האם אנחנו מוכנים לקבל כסף מכל גוף שהוא, גם אם הוא נוגד את תורת ישראל? ורד עשור מסבירה את האינטרסים האמיתיים מאחורי הקרן לידידות.

  תמיד כשצריך להסביר למה אסור לקבל כסף מכל אחד ומדוע אנו חייבות לבדוק מהם הצינורות מהם אנו מקבלים כסף, אנו מביאים את הפסוק 'השוחד יעוור עיני חכמים וכו". במבט ראשון נראה לנו שהפסוק לא מתכוון אלינו – רובנו לא צריכים לבצע פסיקות משפטיות ולהכריע בדין – נכון? אז זהו שממש לא.

  בכל רגע ורגע אנחנו צריכות לבצע החלטות מוסריות ונביא לכם דוגמה פשוטה – השנה מוסיף משרד החינוך קייטנות קיץ של חודש בסיום הלימודים, נכון שזה נשמע טוב? אולם ידוע לנו היטב שהקרן שמממנת את הקייטנות הללו היא קרן שמטרתה להחדיר בעם ישראל חשיבה חיובית כלפי הנצרות!

  הקרן לידידות (שמסווה את מטרותיה אפילו בשמה – שמה האמתי הוא הקרן לידידות בין יהודים ונוצרים!) החלה את דרכה כקרן לא לגיטימית, ה'רב' העומד בראשה הוא יהודי שמעריך את ישו וחושב שיהדות ונצרות הם 'שני הכרובים שמעל ארון הקודש בבית המקדש' (!!!), לא נלאה אתכן ברעיונות נוספים שלו…

  כל גדולי הרבנים יצאו נגד קבלת כספים מקרן זו, אולם היא הפכה (כסף! כסף!) ללגיטימית אצל ארגונים ישראלים רבים ואפילו דתיים וחרדים – נגד פסיקת הרבנים.

  למה לא בעצם?

  מלבד פסיקת הרבנים והאיסור ההלכתי להשתמש בתרומות של כנסיות, מה קורה לנו כשאנחנו מקבלים עזרה מאנשים שהתפללו בכנסייה שהכסף הזה ישפיע עלינו ועל מחשבותינו, ושסוף סוף נקבל את ישו כאלוהים? (חלילה) זה אכן משפיע, ולא כל כך טוב…

  דעתם של אנשים שמקבלים כספים מארגונים נוצרים, או מנוצרים, או מתיירות נוצרית מתעוותת, השקפת העולם שלהם נוטה לקבל את הנצרות כלגיטימית, את ישו כאדם טוב (שלב ראשון לפני הכתרתו למשיח ולאלוהים..) ואת הנוצרים כדת שרוצה לעזור לעם ישראל.
  הדבר שיקרי לחלוטין. זוהי הצגה שמתחתיה כוונות להשפיע על היהודים לנטות לכיוון הנצרות, לצערנו הם מצליחים במקרים רבים.

  מדינה מוצפת ב'כספים מלוכלכים'

  האמת היא שההסבר הנכון לכל האמירות ההזויות של פוליטיקאים ישראלים נגד הזהות היהודית, וכל העשייה הלא מוסברת של המדינה נגד אזרחיה היהודים, היא תוצאה של קבלת כספים מגורמים 'לא כשרים'.
  בישראל קיימות קרנות רבות של גורמי חוץ כאלה ואחרים שמנסים להשפיע על מהלכים גם ברשות המחוקקת, גם ברשות המבצעת ואפילו ברשות השופטת. וכך אנו רואים חדשות לבקרים תופעות שלא ברור לנו מאין צצו, התבטאויות אנטי יהודיות של אנשי מפתח, ועשייה שמשרתת אינטרסים זרים והפוכים לאינטרס של עם ישראל בארצו.

  לא חסרות דוגמות…

  בשיחה עם מדריך של תיירים נוצרים בירושלים הוא הביע את התנגדותו לפעילות הלגיטימית של יהודים נגד מסירת חדר 'הסעודה האחרונה' לידי הוותיקן. הוא הצהיר שהוא יהודי שלא מאמין בכלום. הוא רק מתפרנס , כשהזהרנו אותו שכשהוא מתנגד לצד היהודי, הוא בעצם נוקט עמדה ועומד בצד הנוצרי – הוא הסכים! מדריך תיירים הרי מכיר את ההיסטוריה, ויודע שהיהדות נרדפה על ידי הנצרות במשך 2000 שנה של רדיפות, רציחות, מסעות צלב, אינקוויזיציה וכו'. הסברנו לו שכאדם שלא מאמין בכלום הוא לא היה אמור לעמוד לצד הנוצרים ולו רק כהיסטוריון, והוא הסכים!

  הידעתם שהקרן לידידות משקיעה מאוד בציבור האתיופי והרוסי בשל הערפול הקיים בציבור זה בהבדלים בין יהדות לנצרות? מדוע? כי עבורם הציבור הזה הוא טרף קל שניתן בקלות לשחד אותו להתנדנד לכיוון הנוצרי, עם מעט תמיכה כלכלית כמובן.

  הקרן לידידות תומכת גם בשכבות החלשות בישראל מסיבה זו בדיוק… יש בידינו דוגמות רבות נוספות, על רבנים שלפתע יכלו להגיד על ישו (שנוא נפשנו והסיבה לרדיפות והשמדה של מיליוני יהודים ב2000 שנה האחרונות) שהוא היה אדם טוב וגם רב ויש עוד דוגמות רבות נוספות!
  ושוב- הכסף!

  אז כשאנחנו מסכימות לשלוח את הילדים שלנו לקייטנה בחסות כספים של כנסייה מה אנחנו גורמות להם? בשורה התחתונה – זה יהיה לנו מאוד נוח, מאוד נעים ובסופו של דבר, בפעם הבאה שיהודים יתנגדו למיסיון הנוצרי – אנחנו או ילדנו נירתע מכך. 'למה? הם טובים! הם עוזרים לנו! אתם (היהודים שמתנגדים למיסיון) המעצבנים שגורמים לריבים. תנו לכסף לזרום בשקט!

  ראיתן כמה קל להשפיע על דעתנו? בפעם הבאה שנקרא את הפסוק 'הכסף יעוור עיני חכמים' נדע – הפסוק מתכוון גם אלינו – היהודים והיהודיות הפשוטים ואגב – באתר 'עצומה' מחתימים כרגע את מי שרק מעוניינת על עצומה נגד קייטנות הקיץ של משרד החינוך במימון הקרן לידידות – אתן מוזמנות!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב