הרב אמנון מזהיר: "מלחמת עולם שלישית בפתח" (וידאו)

מזכה הרבים הרב אמנון יצחק התייחס במהלך דרשתו למתיחות בין רוסיה לארה"ב בשל הלחימה בסוריה ואף הזהיר מפני "המלחמה ההולכת ומתקרבת בין המעצמות".. צפו { "זה כבר התחיל"…}

מזכה הרבים הרב אמנון יצחק התייחס במהלך דרשתו למתיחות בין רוסיה לארה"ב בשל הלחימה בסוריה ואף הזהיר מפני "המלחמה ההולכת ומתקרבת בין המעצמות".

"אני רוצה לומר לכם שזה התחיל",  פתח הרב אמנון יצחק וציטט מתוך ספר "שמן ראש", "ידוע לכם שפוטין עשה הכנות ותירגול לקראת מלחמת עולם שלישית", סיפר.

הרב הביא את הידיעה על שר החוץ הסיני להתכונן למלחמת עולם השלישית, וכן ציטט הידיעה שפורסמה היום לפיה פוטין שואף להחליף את טיל הדור הבא, RS-28 Sarmat, יכול להכיל עד 10 ראשי נפץ גרעיניים גדולים או 16 קטנים יותר, ויש לו היכולת להשמיד אזור בגודל של צרפת או טקסס, מה שגרם לו לזכות בתואר המפוקפק 'שטן 2'.

הרב יצחק הקריא מדברים שכתב  'הדברי חיים' מצאנז  בספרו 'על מלחמת העולם השלישית שתפרוץ בין פולין לרוסיה'.

"המצב חם מאוד מאוד", ניבא הרב יצחק " אתם צריכים להתכונן לביאת המשיח". אמר.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כמה משעשע לראות אנשים שיוצאים מדעתם כשרואים את הרב אמנון יצחק.
  הרב אמנון יצחק קודש קודשים. ובניגוד לאחרים כל ברכותיו מתקיימות. זו ההוכחה הטובה ביותר לכך שה' לצידו!!!
  תעברו על הרשימה של אלה שדיברו נגדו… רובם או נשותיהם כבר אינם בין החיים. מעניין למה????!!!!!

  שולי |
  הגב
 2. אוי ואבוי למי שמבזה את הרב אמנון יצחק או את שאר תלמידי החכמים

  ש.י. |
  הגב
 3. מצפה לך שנה חמה אבל לא חמה כזו מן השמש, רשע מרושע אתה. מוחה בך, וברשעך תמות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. כל פעם כבר שלושים שנה שהבן אדם מדבר על מלחמת עולם. קישקש משהו על כוכב שהולך להתקע בכדור הארץ. סתם שרלטן, וכשתפרוץ סוף סוף מלחמה, אז חסידיו השוטים יאמינו שהרי אמנון אמר. פסיכי שלא ראוי להתייחסות.

  יוסי |
  הגב
  • אני מאמין שאם היית אפילו בתקופת ירמיה הנביא היית אומר אותו הדבר, ירמיה הנביא התריע עשרות שנים אותו הדבר, אז היית רושם כך: "הירמיה הזה כבר 40 שנה מדבר אותו הדבר, בית המקדש יחרב תזהרו, אנו נגלה עוד מעט תזהרו, הו ירמיה הקשקשן הזה, קשקש משהו על איזה בית מקדש וזה. וככה יבוא מי שהיה איתו החסידים השוטים של ירמיה ויגידו בגלל שירמיה אמר. פסיכי שלא ראוי להתייחסות. תן לי לבשר לך אתה הפסיכי היחיד שנמצא פה, אתה וחברך פה העונה לשם "ממו" אתם ישנים בעמידה, ישני גהינום. תמשיכו לישון. רשעים. אני מוחה באנשים כמוכם. רואים שבכלל אתה לא עוקב אחרי הרב. כי אם היית באמת עוקב הרצאה הרצאה, היית רואה על מי אתה מדבר על עבד השם גמור שעושה עבודת השם נאמנה, מה שאתה ועוד מליון רבנים שגרים פה בארץ לא עושים הוא עשה ויעשה עד ביאת גואל צדק. אתה בטח מהאנשים שרואים קטע ואומרים הו עוד פעם הוא, אומר אותו הדבר. אבל תעקבו לפי התקופות וראו שהוא צדק בדברים שכולם קשקשו כמוך וצחקו ובסוף היה. ואף פעם לא לוקח את הקרדיט אליו, אלא אומר תמיד שמקריא מתוך הספרים הכתובים. טיפש!!! כסיל שכמוך.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב