הרב אמסלם מגיב על ביטול השיעור השבועי של הרב מאזוז

בעקבות הודעתו של הגאון הרב מאיר מאזאוז על הפסקת שיעורו השבועי, הגיב הרב חיים אמסלם להודעת הגאון הגדול רבי מאיר מאזוז שליט"א על הפסקת מסירת השיעור:

בעקבות הודעתו של הגאון הרב מאיר מאזאוז על הפסקת שיעורו השבועי, הגיב הרב חיים אמסלם להודעת הגאון הגדול רבי מאיר מאזוז שליט"א על הפסקת מסירת השיעור: "מזמן הפסקתי להתערב בפוליטיקה החרדית המשובשת, שהמיטה אסון על הספרדים, אבל כשאני מבין שמורי רבי הגאון שליט״א מפסיק את שיעורו בגלל הטפשים הסכלים הנבערים מדעת, הקיצוניים, (כנראה גם מבית מתוך הישיבה שלו שהשחירה עם השנים והפכה להיות חרדינית), אני נזעק, ״כואב להם שהוא מזכיר את אריסטו ואת ביאליק״…הטפשים הנבערים מעולם לא למדו את שכתוב בגמרא על רבי מאיר ש״רמון מצא תוכו אכל קליפתו זרק״.
 
הרב אמסלם ממשיך: חבל שגאון שכמותו, שאינני משויך לדרכו הפוליטית, וזה לגיטימי, אולם אני מעריצו כגאון יחודי שאין שני לו, וכגדול הרבנים הספרדים בדורינו, מסובב במטרידנים כאלה, וחבל שהוא בכלל שם אליהם לב, אינם יותר מזבובים טורדניים.
 
רבי רבי לו לעצתי תשמע המשך בשיעוריך המלאים חכמה ודעת תורה ויראה, אל תשים לב לקנאים, שאינם מגיעים לקסוליך לא בחכמה ולא ביראה.
 
הרב אמסלם קורא עוד: "המשך להפיץ את תורתך, אל תשחק לידי המקנאים בך, נהפוך הוא, המשך לצטט את ביאליק את טשרנחובסקי ואת אחד העם ככל העולה על רוחך, קטנך עבה פי כמה וכמה ממתניהם הצרות, שכל חכמתם בציטוטים נבובים וכל ספריהם הם רק העתק הדבק מדברי זולתם.
 
למרות שאין אני משויך לדרכך הפוליטית, אבל אתה לימדתני לפני עשרות שנים, את שאמרו הקדמונים, ״אהוב אריסטו אהוב אפלטון אבל האמת אהוב יותר״.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • שאלת תם?
   אולי זה בגלל מה שקרא
   על האזהרה "לידידו"
   ראש הדג המכהן
   בחכמה בינה ודעת!!!!!?????
   כל האופציות פתוחות.
   בטוח שיש בקהל הרחב עוד "תמימים" שחושבים כמוהו…….

   מושיקו |
   הגב