הרב אמסלם מנצל את ההדחה לתקוף את בית מרן הגר"ע: "כשהחליטו כי די להם מישי הדיחו אותו כמוני"

אמסלם בראיון לערוץ שבע מתייחס להדחה של אלי ישי, ומאשים כמובן את בני מרן הרב יוסף: "ברגע שבו אנשי בית הרב עובדיה יוסף, כלומר בנו, כלתו ואריאל אטיאס, החליטו שסר חינו של אלי ישי הרי שהדלת המסתובבת הסתובבה גם עליו, וברגע שהם הסבירו לרב שזהו זה, וצריך להחזיר את מי שהיה יו"ר כי זה היה פיקדון, כאילו שהדברים לא היו ידועים קודם, אז אלי ישי ראה שמה שהוא עשה לאחרים יכולים לעשות גם לו".

אמסלם ממשיך לזעום על כך שמרן הרב עובדיה לא מחליט כלום, הכל מחליטים לו: "ישבו עליו אנשי ביתו, ישב עליו הרב שלום כהן, ישבו עליו אנשי אינטרסים, והוא קיבל החלטה שבוודאי לא היה רוצה בה. אמסלם אומר בביטחה: כי "ללא כל ספק הרב עובדיה יוסף נתון להשפעות. זו העובדה וזו האמת".

אמסלם טוען כי בעצם זה מה שנעשה לו ללא שהיתה ביכולתו להתגונן או להסביר דבריו לפני מרן: 'כאשר עשה לי כן נעשה לו' מובן וברור לא רק לו עצמו אלא לכל מי שמנתח את המציאות החדשה בש"ס, כל הדחתי משורות התנועה לא באה לעולם אלא משום שנאבקתי למען הבנות הספרדיות וקראתי להיבדל מהדרך הליטאית ולשוב לדרך הספרדית המתונה, זו הרואה ערך בעמל וביגיעה לצד תמיכה בציונות, "יהדות מאירת פנים, זו שהרב עובדיה דגל בה, ואפילו לא ניתנה לי האפשרות להשמיע את עמדתי בפני הרב עובדיה".

 

עוד בנושא:

לאן נעלמו הימים היפים של תנועת ש"ס

מרן הגר"ע יוסף יכריז: אריה דרעי ימונה ליו"ר ש"ס

רק לישי לא נשאר

הקמבאק הושלם!!! מועצת החכמים קבעה פה אחד: דרעי יו"ר ש"ס

אלי ישי אמר בכאב עצום: "הייתי מסור לרב, למה הוא עשה לי ככה"

מרן הגר"ע יוסף בתגובה ראשונה על ההדחה:

הבעיטה נמשכת

אלי ישי בתגובה ראשונה על הדחתו  • דרעי חושש ממה שבישל

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.