הרב ארוש: "מצטרף לקריאת מורי הרב דוד אבוחצירא למען ש"ס" (וידאו) (תמונות)

מנהיג ברסלב הרב שלום ארוש במכתב תמיכה בש"ס: "מאז ומעולם לא הבעתי את דעתי אבל עתה עת צרה ועל כולם לתמוך בש"ס". תיעוד

מכתב תמיכה נוסף ומפתיע לתנועת ש"ס: הרב שלום ארוש, מנהיגה הרוחני של חסידות ברסלב מצטרף אף הוא לקריאה לתמוך ולפעול למענה של תנועת ש"ס.

במכתבו הערב כתב הגר"ש: "אל אחינו בית ישראל, זה לי עשרות בשנים שזכיתי להתקרב ולקרב את לבבות אחינו בני ישראל אצל תורת רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זיע"א ולהביא בפניהם את עיקרי האמונה בו יתברך בתמימות ובפשיטות".

ארוש+דרעי

הגר"ש במכתבו ממשיך ומתייחס על כך שתמיד בחר שלא לתמוך בפומבי בנושא הבחירות אך עתה עת צרה היא. "ומאז ומעולם לא הבעתי את דעתי האישית בענייני בחירות ומחלוקת וכדו', כל זאת בשביל להצליח לאחד את כלל נשמות ישראל ולקרב אותם אליו יתברך, כי עלי ידי שלא נכנסים בעניינים כאלה אזי אפשר להשפיע יותר.

"אבל זכינו שבדור האחרון עשה איתנו הקב"ה חסד חינם ושלח לנו מלאך המושיע מרן רבינו עובדיה יוסף זצוק"ל שנטל על עצמו את כל עניני הנהגת הציבור ברוחניות ובגשמיות והקים את התנועה הקדושה תנועת ש"ס אשר הרימה מעפר את בני עדות המזרח בהקמת תלמודי תורה ומוסדות תורה ובסיוע לחלשים. אשר מי יכול לתאר את בני עדות המזרח בלי תנועת ש"ס, ומרן זצוק"ל דיבר עמנו כמה וכמה פעמים על חשיבות המפעל הקדוש הזה ומי יבא אחר המלך".

במכתבו חורץ הגר"ש "על כן אמרתי בדעתי לא עת לחשות ובאתי בזאת לבקש ולהתחנן מאת אחינו בית ישראל לפעול ככל יכולתם למען רשימת ש"ס בבחירות לכנסת כפי רצונו הקדוש והטהור של מרן ולמען המשכת מפעליו הגדולים, לא את דעתי אני אומר אלא את מה ששמעו אוזני ממרן זצוק"ל שבנפשו היה הצלחת התנועה הקדושה. וכל העוזרים והמסיעייים תבוא עליהם ברכת ה אכי"ר.

ארוש+דרעי

לסיום מוסיף הגר"ש ומחזק את קריאתו של האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא, "שמחתי לראות דברי קדשו של כבוד מורי ורבי רבי דוד אבוחצירא שליט"א. והנני מצטרף בקריאה גדולה, עת צרה ליעקב וממנה יוושע לתמוך בתנועת ש"ס להמשיך לשמוע לכבוד מורנו ורבנו הרב עובדיה יוסף זצ"ל בברכת הטוב ע"ה  שלום ארוש.

ארוש+דרעי

עם הישמע על הוראתו של הגר"ש בקהילות ברסלב בארץ הוכרז בקהילות לחזק את התנועה ולהתגייס בכל הכח כהוראת רבם הגר"ש ארוש.

unnamed (5)

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כבוד הרב! הנך תומך בפלג שמחרים כל הספרים שלך בישיבות שלהם!

  שמעון |
  הגב
 2. שימו לב שהרב ארוש נזהר מאד מלהביט בפניו של אריה דרעי. ודי לחכימא.

  קובי חכים |
  הגב
 3. שס ברית המרוקאים כל הרבנים דיאלנא בושה וחרפה
  אבוחצירא אזולאי אלבז ארוש ביטון מויאל מרגי וקנין ……………………………….
  הבושה וצניעות רחוקים ממך דרקי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מרגש לראות כמה חשוב לרבנים הצדיקים הצלחתה של ש"ס
  אני מרחם על מי שבגד במרן בשביל כבוד
  כי כבוד לא יהיה לו
  רבבות אנשים בזים לו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אני מרחם על מצביעי שס שאוטוטו הארכיפושע דרקי ישתמש בקולם להחזיר שטחי ארץ ישראל לאויבי ישראל לדעא"ש שכתוצאה מזה ישחטו מבני ישראל בר מינן
   הכל באשמת המנוול דרקי שתמך באוסלו והביא 1800 קרבנות מבני ישראל ה' יקום דמם אמן
   עד מתי רשעים יעלזו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב