משווה את מרן הגראי"ל לבעלבוסטע ולא מכיר במרן הגר"ח – האזינו

דבריו הקשים במהלך סעודת פורים בביתו של הרב ארנברג ראש ישיבת חדרה במשלים ורמזים נגד המתנגדים לשיבתו הם מרנן ורנן גדולי ישראל שר התורה הגר"ח קניבסקי ומרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן שליט"א,  מעוררים סערה קשה.

במהלך דרשתו מול קומץ בחורים משולהבים המשיל את את המשל המפורסם של הבעלבוסטע והעכברים שאומר הגאון רבי חיים מבריסק על מרן הגראי"ל שהורה לבחורים לעזוב את ישיבת חדרה, אך הדגיש בדבריו כי ,"אצלינו יש ר' חיים אחד והוא ושלא יהיו אי הבנות, והוא הגר"ח מבריסק". תוך כדי שהבחורים זועקים בגרון ניחר: "רבי יהושע ראש הישיבה".

האזינו לדבריו:

באדיבות 'מרכז החדשות'

 

 

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הלחץ של ה'שונאים' שמא ה'פלג' גדל בעוד 5%, גורם לתחושת עונג אמיתי!!!

  יוסי |
  הגב
 2. מעניין שר' יהושע שכח רת דברי מרן הרב שך על הספק של דף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מזעזע, איך הם מ פ ח ד י ם !!!! הם רועדים מהרב ארנברג, מפחדים ממנו, והא ראיה, שמנסים להתלות על כל שבב משפט או מילה שהוא אומר, אתם שוטים מופלגים, אתם לוקחים אדם בן שישים, ומעמידים אותו מול ר' חיים ומול הגראיי"ל, כם השמיץ, לא השמיץ, הפכתם אותו לענק וגדול, ובאמת תודה לכם על זה, אבל כולם כבר מבינים את הרוע שבאלו המשמיצים, ומה לעשות שאמנם כולנו חכמים, כולנו נבונים, אבל יש רשעים שגם פותחים את פיהם כנגד אחד מראשי הישיבות הגדולות והחשובות ביותר, ומנסים להרע לו.
  יום יבוא והאמת תצוף.

  אליעזר |
  הגב
 4. שר התורה הגרח קניבסקי מעולם לא היה אבי הישיבות כולנו מכירים בו לצדקות ולגדלות הראשון בדור! הראשון לדיני ת"ח בפדיון שבויים! אבל הישיבות מתנהלות הרבה לפניו והרבה אחריו הוא לא צד בעולם הישיבות! צדיקים וגדולים ממנו לא הוזיזו את מסורת הישיבות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. כמה טוב, כמה נעים לקרוא את גל ההשמצות על מורינו ורבינו שליט"א, רק ככה הציבור יקלוט, שיש כמה אנשים רשעים ממש, שהחליטו מסיבות אישיות להלחם באדם הגדול הזה, ורק ככה נוכל לבער את הקוצים שבכרם, ואיך אמר מורינו, שלא יהיו אי הבנות, לא מרן הגראיי"ל שליט"א, הוא זה שנלחם בחדרה, זה הרשעים האחרים. אז שיהיה להם בהצלחה!!

  אהרון |
  הגב
 6. הכל שקר, ההקלטה על ר' חיים היא מלפני 8 שנים והיא לא קשורה לכל הפוליטיקה העכשווית, תראו איך אפשר להוציא דיבה על ישיבה מתווך שנאה ומטרה להרוס את הישיבה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב