הרב בגדדי: "מאה כתבים לא יוכלו עלי" (וידאו)

הרב שמסעיר את הרשת התייחס במהלך שיעורו ברמלה לאנשי התקשורת שמסלפים את דבריו,"גם מאה כתבים לא יוכלו נגדי, לוקחים קטע שאמרתי בשיעור ומסלפים את הדברים שאמרתי". צפו . { מסעיר את הרשת}

הרב איתן בגדדי התייחס במהלך שיעורו ברמלה לאנשי התקשורת שלטענתו מסלפים את דבריו,"השקר והסילוף של התקשורת נראה לעין , גם מאה כתבים לא יוכלו נגדי, לוקחים קטע שאמרתי בשיעור ומסלפים את הדברים שאמרתי".

"הבהרתי שהיום אין בית דין ואי אפשר לסקול חוטאים למרות שלפי התורה צריך לסקול אותם אם היה בית דין", הדגיש הרב שכיכב באחרונה בכלי התקשורת בעקבות ביטויים חריפים כלפי החוטאים.

לפני כשבועיים, הרב נשא דרשה בבית מדרשו ברמלה, וכפי שהוא רגיל התבטא בחריפות כלפי "הקהילה הגאה" שחייבת בסקילה, הרב פירט כי "יש לקחת אותם ולזרוק אותם מהגג" כפי שמובא בתלמוד.

בעקבות כך, נדב בורשטיין מגיש 'חי בלילה'  הגיש תלונה במשטרה כנגד הרב שמדבר בצורה חריפה כלפי החוטאים ואף התבטא עליו במילים בוטות.

ב"חי בלילה" שודרו התבטאויות של הרב לגבי נשים, בהן ציין כי נשים חולות בסרטן השד מכיוון שהן הולכות חשוף, שאין כזה דבר דיכאון שאחרי לידה.

בתוכנית החל הרב לתקוף את בורנשטיין בדרשותיו. בשבוע שעבר כינה אותו בשמות גנאי ואילו השבוע עלה מדרגה כשכינה את בורנשטיין "המגיש שמצהיר קבל עם ועדה שהוא כופר בשם ובתורתו",עוד הוסיף: "גבר שהולך עם גבר, זה המוות שלהם בסקילה, סוקלים אותו, מוות בסקילה שזה המוות החמור בתורה. זורקים אותו ממקום גבוה. לא מת הבן אדם – לוקחים אבן גדולה מגלגלים עליו עד שתרסק אותו לא מת הבן אדם עדיין כל העם באים רוגמים אותו באבנים את הבן אדם הזה".

לטענת בורשטיין, "לא יכול להיות שחצי שנה לאחר הדקירה במצעד הגאווה יבוא רב ויתיר את דמם של אנשי הקהילה הגאה, זה יכול להביא לאסון נוסף".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. משמים מראים לנו שצריך לדבר בעיקר על אהבת ה', על אהבת התורה ולא על שנאת הרע!!
    חכמים הזהרו בדבריכם!

    שלמה |
    הגב