הרב בגדדי תובע את מגיש 'חי בלילה' (הקלטה)

בגדדי התראיין הבוקר אצל יאיר שרקי והראל סגל בגלי צה"ל והבהיר כי לא התכוון להסית נגד הקהילה הגאה, וכי דבריו סולפו. {תביעת מליונים}

הרב איתן בגדדי החליט לתבוע את נדב בורשטיין בסך מיליון שקלים, וזאת בגין סילוף דברים שאמר בהרצאה על הקהילה הגאה.

בגדדי התראיין הבוקר אצל יאיר שרקי והראל סגל בגלי צה"ל והבהיר כי לא התכוון להסית נגד הקהילה הגאה, וכי דבריו סולפו.

בבית מדרשו ברמלה, התבטא בחריפות כלפי "הקהילה הגאה" שחייבת בסקילה, הרב פירט כי "יש לקחת אותם ולזרוק אותם מהגג" כפי שמובא בתלמוד.
בעקבות כך, נדב בורשטיין מגיש 'חי בלילה' להגיש תלונה במשטרה כנגד הרב שמדבר בצורה חריפה כלפי החוטאים ואף התבטא עליו במילים בוטות.
ב"חי בלילה" שודרו התבטאויות של הרב לגבי נשים, בהן ציין כי נשים חולות בסרטן השד מכיוון שהן הולכות חשוף, שאין כזה דבר דיכאון שאחרי לידה.

בתוכנית החל הרב לתקוף את בורנשטיין בדרשותיו. בשבוע שעבר כינה אותו בשמות גנאי ואילו השבוע עלה מדרגה כשכינה את בורנשטיין "המגיש שמצהיר קבל עם ועדה שהוא כופר בשם ובתורתו",עוד הוסיף: "גבר שהולך עם גבר, זה המוות שלהם בסקילה, סוקלים אותו, מוות בסקילה שזה המוות החמור בתורה. זורקים אותו ממקום גבוה. לא מת הבן אדם – לוקחים אבן גדולה מגלגלים עליו עד שתרסק אותו לא מת הבן אדם עדיין כל העם באים רוגמים אותו באבנים את הבן אדם הזה".

לטענת בורשטיין, "לא יכול להיות שחצי שנה לאחר הדקירה במצעד הגאווה יבוא רב ויתיר את דמם של אנשי הקהילה הגאה, זה יכול להביא לאסון נוסף".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה סקילה

    החילונים כל כך אהבלים .כמו שאני ביתי. מוות בסקירה על פי התורה זה רק שיש סנהדרין. היום אין סנהדרין. ואסור לשקול אנשים .רק לסנדרים מותר ..היום הסקיצה באה ישר מן השמיים על ידי תאונת דרכים וכו.. אבל בעולם האמת יש סנהדרין ושמה כן יסבלו את הרומאים שנמשכים לשואה של בן זוגם .איזה מטומטמים הם זה מדהים כמה אדם יכול להיות ימפגר ולהימנע לצוות חברו

    סטיב |
    הגב