הרב בניזרי במתקפה על גואטה: "אתה ליקוי המאורות" • האזינו

הרב בניזרי יוצא במתקפה נגד חבר הכנסת לשעבר בש״ס ואומר כי אין מקומו בש"ס ״הוא מבזה את מורשתו של מרן" – האזינו

הרב שלמה בניזרי יוצא במתקפה חריפה במיוחד נגד חבר הכנסת לשעבר בש״ס יגאל גואטה  שהתראיין לתכנית עובדה, ואומר כי אין מקומו בש"ס. ״הוא מבזה את מורשתו של מרן – ומתריס כנגד הרבנים" . בניזרי המשיך ותקף בתכניתו בקול ברמה: "אמרת עלי שאני ליקוי מאורות של שס?  -אתה ליקוי המאורות שמוציא את החרדים כחשוכים", אמר בניזרי. למי הוא הלך להתייעץ לפני שפרש? עם אח שלו החילוני מחלל השבת".

הרב בניזרי פתח את תכניתו ״חד וחלק״ המשודרת מדי שבוע בימי שלישי -22:00 עד 24:00 ברדיו קול ברמה בדברים קשים במיוחד בתגובה לטענותיו של גואטה על כך ש״גורמים אינטרסנטיים מנצלים את העליהום עליו כדי להביא להדחתו״.

הרב הזכיר כי גואטה הוא זה שהלך מרצונו החופשי לספר על השתתפות בחתונת התועבה למרות שלא התבקש והתרברב פעמים רבות בפתיחותו היחסית לנציגים החרדיים בכנסת כלפיי העולם המערבי.

הרב בניזרי הבהיר כי עיקר חטאו של גואטה לא היתה המעידה החד פעמית בדמות ההשתתפות באירוע התועבה אלא ההתרברבות ב עוד נושאים רבים כמו גם ההתבטאות על כך שהיה מפיל ממשלה על נושאים חברתיים ולא על נושאי דת ומדינה. "הוא התרברב בפני רב שיש לו בבית 5 טלווזיות", סיפר הרב בניזרי ואמר כי זו התרסה כנגד גדולי ישראל. הוא מדבר על כך שהוא ממשיך את מורשת מרן? גואטה מבזה את מרן", תקף. "שס זו תורה- שס זו יראת שמיים"- כך תמיד אמר מרן.

עוד הדגיש הרב בניזרי שאין לו כל דבר אישי נגד יגאל גואטה או נגד שס אלא "שהאמת חייבת להיאמר".

האזינו לדבריו של הרב שלמה בניזרי הערב ברדיו קול ברמה.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בושה לעם היהודה בכלל והחרדי בפרט

  בושה שיש בן אדם כזה רשע ובן זונה בעם היהודי

  ד |
  הגב
 2. בניזרי אתה דאוג למורשת מרן??????. אז איך אתה משדר בקול ברמה הרדיו שמבזה את מורשת מרן רגע רגע

  ואיך אתה הלכת להיות עורך ביום ליום נגד שס… אז אל תבלבל את המוח עם מורשת מרן

  ספרדי |
  הגב
 3. טוב שגואטה נשאר בשס כך ברור שהם ירדו גם מ-3

  כל מי ששומע את גואטה מבין שאין לו מה למכור חוץ מזה שפעם בשס היה כנסים מעורבים וזה הוא מצפה שיהיה עכשיו

  א מימרן |
  הגב
  • חצוף

   לא מבין את 1, האם יום ליום וקול ברמה זה כבר לא מורשת מרן? בגלל שאריה מכלוף החליט שזו לא המורשת? מי הקים אותם האם לא מרן? כשיש לכל המשמיצים משהו נגד הרה"ג בניזרי תתמודדו עם טענותיו ולא תחפשו טענות סרק. אין על הרב בניזרי. הדובר הכי רהוט והכי ירא שמיים של הציבור החרדי.

   עידו |
   הגב