הרב ברלנד חזר לביתו בריקודים על שטיח אדום

סוף לגלות של הרב אליעזר ברלנד, מאות מאנשי קהילת שובו בנים קיבלו היום (רביעי) את פניו של הרב אליעזר ברלנד שחזר לביתו

מאות מאנשי קהילת שובו בנים קיבלו היום (רביעי)את פניו של הרב אליעזר ברלנד שחזר לביתו למעצר בית, כפי שהוסכם בהסדר טיעון עם הפרקליטות.

הרב ברלנד ששהה במלונית בהדסה עין כרם בירושלים, חזר היום לביתו ההיסטורי  ברחוב החומה השלישית בשכונת מאה שערים בירושלים, תוך שהוא מתקבל בשירה ובריקודים על ידי מאות מחסידו שפצחו בשירת "אור זרוע לצדיק".

הרב ברלנד שב לביתו ברחוב החומה השלישית – כך הוא התקבל.

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום רביעי 24 מאי 2017

החסידים הרבים שלא נטשו אותו גם לאחר שהודה במעשים החמורים, התגודדו סביב רכבו תוך שהם שרים בהתרגשות,"זה רגע מרגש", הסביר אחד החסידים, רק בעזרת מאבטחים הצליח הרב ברלנד להיכנס לביתו.

המשמש בקודש בני מחלב, שליווה את הרב ברלנד לתוך ביתו מספר 'לאקטואליק' על התחושות, "מאות מתלמידיו וחסידיו שעודכנו ברגע האחרון על חזרתו המתינו לרב עם שטיח אדום פרוס לרגליו. – -ניתן היה לראות את השמחה העצומה שפרצה לה, לאחר כל כך הרבה שנות סבל, נדידה, ובזיון".

שטיח אדום וריקודים סוערים: קבלת הפנים לרב ברלנד

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום רביעי 24 מאי 2017

נחמן רוזנברג מקורובו של הרב ברלנד מוסר ל'אקטואליק': השמחה עצומה ופורצת גבולת , ממש יום היסטורי לקהילה שאחרי כל הסבל הזה הרב חזר כמו שהוא הלך, מלווה בחסידים וקבל, עטוף בטלית, ורוגע נסוך על פניו.הרב פנה לחסידיו וביקש מהם שלא לפגוע במתנגדיו ובמתלוננים בשום צורה-.

היום בערב אמורה להתקיים תפילת עברית שתכלול מעיין קבלת פנים לכבודו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.