הרב ברלנד לפנים אמיתיות: "מוכן שיסקלו אותי על המעשים שלי" (וידאו)

בראיון ל"פנים אמיתיות" הרב אליעזר ברלנד מודה כי אכן פגע בנשים. "הוגש כתב אישום, הודיתי, אם עשיתי את זה שישרפו אותי ויסקלו אותי זה דין התורה", צפו

בראיון ל"פנים אמיתיות" הרב אליעזר ברלנד מודה כי אכן פגע בנשים. "הוגש כתב אישום, הודיתי, אם עשיתי את זה שישרפו אותי ויסקלו אותי זה דין התורה", אמר הרב בראיון לאמנון לוי.

הרב ברלנד הערב בראיון ל"פנים אמיתיות": הוגש כתב אישום, הודיתי, אם עשיתי את זה שישרפו אותי ויסקלו אותי זה דין התורה. העונש היה קל מדי, מוכן לעונש גדול יותר. אני מתחרט, ודאי שאני מתחרט, בסך הכל הן הרגישו ניצול, הרגישו שהן לא יכולות להרדם בלילה בגלל זה".הדברים מזעזעים, כן, בכל קנה מידה אפשרי.אבל הידיעה שסוף סוף קם האדם הזה שפגע בנשים ובאופן פומבי, למרות (ואולי בגלל) מעמדו הרם, מתנצל, מכיר בכאב של הנפגעות, מתחרט, ומפריך, מחד, לציבור שלם של מאמינים את התאוריה לפיה הוא לא חטא ועסקינן בעלילת דם, אבל מאידך, מלמד ציבור שלם של מאמינים, לקחת אחריות, להכיר במעשים ולשאת בעונש (גם אם בראש מורם מדי). הידיעה הזו, מרגיעה מעט (מעט). כי אילו יהיה אדם אחד שישמע את הדברים וימנע מעצמו לפעול כמוהו, כדי לא לשאת בהשלכות, אם אדם אחד ישמע את הדברים ויבין שיש מי שניזוק מהמעשים האלה והוא לא פועל בחלל ריק.דיינו.

‎Posted by ‎מן המיצר‎ on‎ חמישי 4 מאי 2017

" העונש היה קל מדי, מוכן לעונש גדול יותר. אני מתחרט, ודאי שאני מתחרט, בסך הכל הן הרגישו ניצול, הרגישו שהן לא יכולות להרדם בלילה בגלל זה", הוא הוסיף. 

יש לציין כי המוני חסידו  של הרב ברלנד עדיין מכחישים כי הרב אכן ביצע את המעשים המיוחסים לו".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.