הרב ברלנד מבטיח: "אחזור לישראל בערב פסח"

הרב אליעזר ברלנד הבטיח לחסידיו כי ""בזכות התפילות אני אחזור כבר לפני פסח". חסידיו מקיימים עצרת תפילה כדי לעורר רחמי שמיים לשובו

הרב אליעזר ברלנד הבטיח לחסידיו כי ""בזכות התפילות אני אחזור כבר לפני פסח". את הדברים אמר לפני פורים לאחר שביקש מחסידיו הרבים לקיים תפילה המונית בכותל המערבי ולהעתיר בתחנונים, כדי שיוכל לחזור לארץ.

הרב ברלנד שוהה בזימבבואה, כבר שבועות רבים, גם השבוע קבעו חסידי 'שובו בנים' יום תפילה ועצרת על מנת לעורר רחמי שמיים, לחזרתו של הרב בקרוב, לארץ. עצרת התפילה תתקיים בכותל המערבי.

בעלון התורני של חסידיו 'כנשתא חדא', מובאת עדות אחד מתלמידיו, בשמו של הרב – כי הוא הזכיר כמה פעמים, תאריכים מדויקים של זמן חזרתו לארץ: "הטעות שלנו היא שאנו כל כך סומכים על הגדלות של הצדיק עד שאנחנו רגילים לומר, 'כן הרב שמה, אבל הוא עושה תיקונים. הכל בידיו' " והוא סובר כי עליהם לעשות יותר על מנת שהרב יחזור: "הכל נכון, אבל אנחנו חייבים להרגיש שיש עלינו תביעה ושנתפלל שהרב יגיע אלינו".

בתוך כך, לזימבבואה הגיעו כ-60 חסידים לשהות במחיצת הרב והם מספרים כי "הקהילה סביב הרב הגאון ברלנד הולכת וגדלה ואנשי המקום מתפעלים מחסידי קהילת 'שובו בנים', שהוסיפו כך טוענים החסידים "צבע לעיירה השוממה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אפשר לראות את כל העלון כאן tzaddikeliezer.blogspot.co.il

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב