הרב דוד יוסף: "אלי ישי בכל ביתי מקליט הוא" (הקלטה)

חבר מועצת החכמים הרב דוד יוסף יצא הערב למתקפה חסרת תקדים נגד יו"ר ש"ס בעבר ח"כ אלי ישי: "בכל ביתי מקליט הוא". "בוגד משפיל זכרו של אבי". האזינו.

הרב דוד יוסף, בנו של הרב עובדיה וחבר מועצת החכמים של ש"ס, מאשים את חבר הכנסת אלי ישי כי הוא עומד מאחורי פרסום ההקלטות נגד ח"כ אריה דרעי,  הרב דוד יוסף ביקר במאהל שהוקם תחת ביתו של אריה דרעי על ידי "התנזים" של דרעי ותקף במילים קשות את יו"ר ש"ס לשעבר אלי ישי.

הרב יוסף פתח בדבריו במתקפה נגד ישי אותו כינה "מר ישי", "בוגד משפיל זכרו של אבי אני מאשים אותו בחורבן יהדות ספרד".

הרב יוסף הוסיף: "ארור מכה רעהו בסתר, הוא בגד באבי מורי, הוא משפיל את זכרו בכל ביתי מקליט הוא".

ביממה האחרונה אנשי התנזים של דרעי מצהירים כי יחזרו ובגדול. איש "התנזים" יהודה אזרד שזכור מהעצרות הגדולות של התנועה באותם ימים שם הוא היה מקביל את פניו של דרעי, צועד לאחור בגבו לקהל, וכך מפנה לו את הדרך לבמה. "זו יוזמה פרטית של מספר פעילי שטח שמאוכזבים שדרעי הודיע על עזיבתו, זה לא חלק מקמפיין המפלגה".

בשיחה עם פעילים אמר אזרד היום כי "לא שוכחים את הפעילות שאריה עשה לא מעניין אותנו ג'ובים אנחנו רוצים לראות את המהפכה בחזרה, היא עוד לא הושלמה, אנחנו רוצים לראות אותו מוביל אותנו, אין מישהו אחר שיעשה את זה". אמר אזרד.

אזרד הוסיף, "אני רואה את הכלום כלום שנעשה 13 שנים ואני אומר עד מתי? באנו לעבוד רק בשביל לחזור לימים הגדולים נקים קול זעקה קול שיישמע מתחילת העולם ועד סופו. רוצים מהפכה, ורוצים את השטיקים של דרעי בכנסת ראינו אותו שבור וכעת אנו רוצים לקחת את המושכות ולא לשאול אף אחד".

[alooma ref="999f779f04621167621f97f2bed46622.mp3" src="1" autoplay="1" pid="0"]

14 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דוד יוסף שקרן ורשע!! נבל ברשות התורה!! ספרו הלכה ברורה כלל לא נכתב על ידו אלא על ידי צוות אברכים ששכר תמורת שלמונים כדי להתלהב שגם הוא יודע להוציא ספרים. אבל מה לעשות הוכחת על עצמך שאתה רשע שוטה וגס רוח ותו לא מידי!! אין בך יראת שמים אתה שקרן גדול חסיד של הרשע הגדול אריה דרעי ביזית את אביך על יד קברו תתבייש לך רשע!!!

  ספרדי שפוי |
  הגב
 2. אני חושב שהרב דוד יוסף מגזים לחלוטין. הוא היה צריך מיד לעצור את הפרחחים שצעקו בוגד. למרות שהוא מחה נגדם, אבל היה צריך להפסיק את דרשתו אם הם לא חוזרים בהם מדבריהם "בוגד". דבר שני מייצרים פה רקע למצב קשה מאוד. נא לעצור מבעוד מועד.

  בעריש |
  הגב
 3. שנראה כמו הקלטה ביתית משפחתית בסלון ביתו של הרב זצוק"ל. מישהו באמת חושב ומאמין שאלי ישי הקליט את הרב בסתר בניגוד לחוק??!
  טענות והאשמות כאלה אם באם אתם בכל זאת מאמינים שנכונות, צריך להפנות למשטרה ולא בעצרת לעבר המון משולהב.

  דניאל |
  הגב
 4. דוד יוסף איבד את הראש ואת הפה,דיבר כאחד התגרנים בשוק.כן, זה שיושב שם במועצת "החכמים" – בושה וחרפה, שיוריד כבר את הפראק והכובע הרבני, רק היה חסר לו רמקול של בסטות והכל היה מושלם.

  מוטי |
  הגב
 5. אלק לא להשתמש במילים של הסתה…
  עם המילים שלו הוא קורא לכל חמומי המח לרצוח את אלי ישי.

  מדבר על חורבן יהדות ספרד ומחריב את היהדות כולה.

  חוצפה לדבר ולהסתתר מאחורי שמו של מרן זצ"ל ולומר מה שבא לך גם אם אתה בנו!

  יעקב |
  הגב
 6. דוד יוסף היה מורחק מאביו מטעמים ידועים!!!

  לאחר פטירתו אריה העבריין מינה אותו לרב במוצת חכמי .. וד"ל!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. אם אלי ישי לא היה אדם צדיק הוא היה מגלגל עליכם תביעות שהיו עושות את כל בכירי ש"ס לתפרנים.
  שוב קופצים ומאשימים אדם ללא שום הוכחה!!!
  אין דעת תורה ומעולם לא היתה!
  גועל נפש!
  הקלטות אדם בסתר????!!!!
  זה לא אלי ישי צילם את הוידאו. העובדה הפשוטה אחרת לא היו מדברים עליו בגוף שלישי.
  והמשפחה יודעת טוב מאוד מי צילם ולא היה להם שום בעיה עם הדברים. היתה בעיה אחת שלא רוצים ה-י-ו-ם לגלות עד כמה הרב זצ"ל היה ביסורים קשים על הצעד שהוא עשה בניגוד לרצונו ע"י לחצים עצומים מכל מקבלי טובות הנאה והמלקקים של דרעי שילכו וישגעו את הרב ויעבירו אותו על דעתו, ונצלו את חולשתו בכדי לרומם את דרעי על חשבון בריאותו של מורינו זצ"ל, ובראשם ראש הנחש דרעי בעצמו.

  רק הוצאת דיבה! |
  הגב
 8. חבר שלו הולך הביתה לא נותר לדוד יוסף רק להתלהם לקלל ולהסית זה כל כוחו

  דן |
  הגב
 9. צודק!!!וגם הלבנת פנים ברבים!!!פתאום נעלמו כל הערכים???ממש ביזיון!!!

  אופירה |
  הגב
  • אין הלבנת פנים לאדם שמנסה להרוס את עולם התורה כך ההלכה שמותר לבזותו ולדבר נגד איש רשע

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב