הרב החשוד מכחיש: "אני חף מפשע, תהיה מסיבת הודיה" (וידאו)

הרב מהצפון שהורחק מהישיבה שבראשה הוא עומד הגיב לראשונה לחשדות כשהובא לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו. "בעזרת השם הצדק ייצא לאור", אמר לעיתונאים. "גם אתם תוזמנו למסיבת ההודיה". צפו

פרשיית הרב מהצפון : בית משפט השלום בקריית שמונה האריך עד יום רביעי את מעצרו של הרב מהצפון, שהורחק מתפקידו כראש ישיבה בעקבות שורה עדויות של נשים שבאו להתייעץ עמו.

בתחילת הדיון התייחס הרב לראשונה לפרשה והכריז: "אני חף מפשע".

לעיתונאים אמר הרב  במילים קצרות. "בעזרת השם, הצדק ייצא לאור", אמר. "בעזרת השם נעשה מסיבת הודיה וגם אתם תהיו מוזמנים".

הפרשה נחשפה לראשונה שלשום (שלישי) בחדשות 2 Online.

הרב מדבר – באדיבות רשת

במהלך הלילה ניסה הרב להימלט מהארץ ונעצר בנמל התעופה בן גוריון. אמש,  הוגשה נגד הרב תלונה שנייה למשטרה. בשל כך הוחלט שלא לאפשר לרב לצאת מהארץ.

עו"ד אפרים דימרי, שמייצג את הרב, אמר לאחר המעצר: "הרב מכחיש את המעשים המיוחסים לו, הוא ימסור את גרסתו ותגובתו למשטרה. המשטרה תמצה את החקירה ואנחנו מאמינים שבעזרת השם הרב ייצא זך ונקי ללא כל רבב".

לטענת עורך הדין  הרב לא ניסה להימלט מהארץ. "הוא עבר איזשהו צינתור ובעקבות ההמולה סביבו הוא החליט לצאת לנופש של מספר ימים ולחזור", הסביר. "הוא לא ידע על התלונה במשטרה ונסיעתו לא קשורה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כולם מבלים הזמן בביטול תורה, ורק מרן של כל בני הגולה הצדיק הגדול, מתמיד הדור, ומנהיג הדור מרנן ורבנן ר' שמואל שליט"א נשאר בבית…מעניין "לבדד ישכון"

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב