הרב החשוד: "שהמתלוננות יביטו לי בעיניים"(וידאו)

הרב מצפון הארץ שהורחק מקהילתו מכחיש את החשדות המיוחסים לו ואומר כי הוא מחכה להיפגש עם המתלוננות בבית המשפט.

 

הרב מהצפון החשוד הופיע בצהרים בדיון על הארכת מעצרו שנערך היום (רביעי) בנצרת

הרב החשוד התייחס לחשדות החמורים ואמר כי "הכל עורבא פרח. נפגוש את אותן נשים בבית המשפט, שיביטו לי בעיניים". מעצרו הוארך בשמונה ימים.

"נבדוק כל דבר לגופו", הוסיף הרב החשוד ששמו טרם הותר לפרסום. "הימים שבין 19 בתמוז לתשעה באב הם ימים שמצטערים על שנאת חינם. אנחנו חושבים שזה הזמן להרבות באהבה, וככה נבנה את הדברים בגאולה".

קבצן נרצח צפת צילום אלימלך גרסטל 24 (15)

בדיון נוסף שנערך אתמול בבית המשפט המחוזי בנצרת, טענה השופטת אסתר הלמן כי "חומר החקירה שנאסף נגד הרב הינו משמעותי, יש לפרסם את שמו". השופטת ציינה כי הרב נחקר "בחשד לביצוע עבירות חמורות בנשים, תוך ניצול מעמדו כרב ומנהיג בקהילה".

עו"ד אפרים דמרי, פרקליטו של הרב, הודיע כי יעתור נגד ההחלטה לפרסם את שם החשוד לבית המשפט העליון. "הנזק שייגרם למערער, שהוא רב מכובד וידוע שניהל 'כולל' וארגון חסד, כתוצאה מפרסום שמו, הוא חמור במיוחד". דמרי הוסיף כי הרב הוא "איש חסד ונתינה" ללא עבר פלילי, והזכיר גם את מצבו הרפואי של הרב.

מנגד, במשטרה  טוענים כי "חומר החקירה מלמד על עוצמת הראיות והצורך בפרסום שמו של הרב". נציגי המשטרה  טענו עוד כי "פרסום שמו של המערער יהווה הפלייתו לטובה לעומת חשודים או נאשמים אחרים שנקבע לגביהם כי אין מקום לאסור פרסום שמם", וציינו כי פרסום שמו עשוי לחשוף תלונות נוספות ולסייע בקידום החקירה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.