הרב הראשי התקשר לנפאל: קידשתם שם שמיים (הקלטה)

עם צאת השבת בישראל, קיבל הרב חזקי ליפשיץ מבית חב"ד נפאל שיחת טלפון נוספת מהארץ. הפעם לא היו אלו בני משפחה מודאגים, אלא דווקא הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו שליט"א אשר ביקש להודות לליפשיץ על כל מה שעושה למען הישראלים באירועים האחרונים.

עם צאת השבת בישראל, קיבל הרב חזקי ליפשיץ מבית חב"ד נפאל שיחת טלפון נוספת מהארץ. הפעם לא היו אלו בני משפחה מודאגים, אלא דווקא הרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו שליט"א אשר ביקש להודות לליפשיץ על כל מה שעושה למען הישראלים באירועים האחרונים. הרב הראשי ביקש בשיחתו למסור לליפשיץ כי החליט להעניק לו תעודת הוקרה מיוחדת על פעילותו למען ישראלים ויהודים מכל רחבי העולם שמגיעים וזקוקים לסיוע.

[alooma ref="0aab843cc3542a75656a171fb13b001f.aac" src="1" autoplay="0" pid="0"]

בשיחה המרגשת אמר הרב לאו כי "כל עם ישראל מביט עליך ועל רעייתך ורואה זוג שגרירים של כבוד של העם היהודי, זוג יהודים שהחליטו לאמץ בכל אורחות חייהם את המושג של "כל ישראל ערבים זה לזה". הרב הראשי אמר כי עם ישראל כולו נחשף לפעילותם בשבועיים האחרונים בעת האסון במפולת השלגים וגם כעת בתאונת הדרכים ונפעם מעוצמת הפעילות של בית חב"ד בנפאל למען הישראלים,

"אתם הבית של הישראלים בכל ימות השנה, אבל גם בימים קשים שכאלו אתם ביתם, אתם ההורים, האחים, ועושים הכל עבורם ואין לי מילים על מה שאתם עושים עבור כל אחד ואחד מהעם היהודי שנקלע לצרה".

בסיום שיחתם, הבטיח כאמור הרב הראשי לישראל כי יעניק לו ולרעייתו תעודת הוקרה מטעם הרבנות הראשית לישראל כאשר יגיע בקרוב לביקור בישראל. "הרבי מחב"ד ראה למרחוק כאשר שלח את שליחיו למדינות רבות ונידחות, ואתם כמו שליחים רבים בעולם, מקדשים את החיים ומהווים שגרירים של היהדות, העם היהודי, כמו גם של מדינת ישראל וראויים אתם לכל הערכה". אמר הרב דוד לאו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.