הרב הראשי משתפך בתפילה בקבר רחל – צפו

לקראת הימים הנוראים, הגיע הבוקר הרב דוד לאו לתפילה ולקריאת פרקי תהילים בקבר רחל אמנו. את פניו של הרב לאו קיבל ראש המועצה האזורית של גוש עציון, מר דוידי פרל, סגן ראש המועצה, מר משה סוויל, וכן רב הישוב אלון שבות, הרב גדעון פרל.

הרב הראשי לישראל, הרב לאו התרגש מאוד מהמעמד:" שמחה וגאווה ממלאים אותי בביקורי זה. את הבוקר התחלתי בקביעת מזוזה בביה"ס בעיר מודיעין, ונמשך בביקור בקברה של אמא רחל-שמבכה על בנייה".

"אנחנו באים ואומרים לה היום יש לך גם סיבות לשמוח. עם ישראל חזר לארצו ועומד פה ומתיישב בנחלת אבותיו. המקומות בהם אנו נמצאים כאן, זה בעצם הבית שלנו. באנו לבקש ולהתפלל שהקב"ה יאחל לכולנו שנה שמחה, רגועה, שנת גאולה וישועה"

הרב לאו בירך את מפקדי מג"ב השומרים על מתחם הקבר, ומבטיחים את שלומם של המתפללים לאורך כל השנה: " בזכות עבודת הקודש שאתם עושים כאן, אני מברך אתכם שתהייה לכם שנה רגועה, שמחה ושלווה, ושלא תהייה לחוצה. כפי שכתוב בסדר הושענות: הושענא נפש בהלה"

ראש המועצה האזורית, דוידי פרל, ברך את הרב לאו על ביקורו בקבר רחל, והעניק לו שי, ספר הסוקר את ההיסטוריה של ההתיישבות בגוש עציון.

דודי פרל, ראש המועצה האזורית גוש עציון: "אנו שמחים ומברכים את כבוד הרב לאו, על ביקורו בקבר רחל ובגוש עציון. ביקורו של הרב לאו  היום בקברה של רחל אמנו, בתקופה של מתיחות ביטחונית וכשברקע ישנם דיבורים על ויתורים, מהווה מסר של חיזוק והזדהות עם ההתיישבות ביו"ש ובגוש עציון. אנו מאחלים הצלחה רבה לרב הראשי בתפקידו החדש, ובטוחים כי יצליח במשימתו לקרב את כל עם ישראל לתורת ישראל, ולארץ ישראל.

 צילום: גרשון אלינסון

הרב לאו במרכז, דוידי פרל ראש המועצה מימין, משה סויל-סגן ראש המועצה, הרב גדעון פרל-רב הישוב אלון שבות, ומפקדי מגבהרב לאו במרכז, דוידי פרל ראש המועצה מימין, משה סויל-סגן ראש המועצה, הרב גדעון פרל-רב הישוב אלון שבות, ומפקדי מגב

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פשש, איזו השתפכות מחוייכת.
    הולך בדרכי אביו, לא פרסמת ? לא עשית
    דודי דודי מתי תתבגר ?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב