הרב זיכרמן בראיון: "מפתים בחורים בלשכת גיוס"

הרב דוד זיכרמן, מקורב להרב אוירבך, הסביר בראיון לחדשות 2 על סיבת המעצרים "ישנם 10 בחורים יקרים שהושלכו לכלא, ובגלל זה כל הציבור הזה כאן". צפו

"ירושלים דוממת היום על זה שפוגעים בתורה ובלומדיה", הסביר הרב דוד זיכרמן, מקורב להרב אוירבך, בראיון לחדשות 2. "ישנם 10 בחורים יקרים שהושלכו לכלא, ובגלל זה כל הציבור הזה כאן".

. "הם מבקשים מכסות ויעדים, התורה לא אמורה לתת מכסות", אמר. "מי שנכנס ללשכה לא יוצא משם כמו שנכנס. מפתים אותם. אלפי חרדים משרתים כרגע בצבא, ממה זה בא? מזה שהם פותו".


על התיעוד בו הותקפו נשים במהלך הפגנות החרדים, אמר כי מדובר במקרים בודדים. "תמיד בהפגנה יש מקרים חריגים והתקשורת יודעת למצוא את המקרים החריגים והשוליים האלה. אני נמצא כאן, עומדים פה נשים וגברים מכל החוגים, לא ראיתי ולא שמעתי דברים כאלה. כשהרוחות מתלהטות יכול להיות שהעניין יצא משליטה, אך זה לא אמור שזה כל הציבור. שיפול האסימון ותגיע ההבנה שאין מה להילחם נגד הבחורים האלה, צריך להגיע להידברות".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ????? שאלה

    והפלג לא פיתו ציבור גדול ע"מ להיות בכנופייתם ??? זה הרבה יותר גרוע מהםיתוי להיות חייל בצה"ל !!! אתם מחש"ש גורמים עונשים כבדים על צאן קדוש שנולך שבי אחרי אנשים מפוקפקים ואח"כ נוטש את הדת והופך להיות מהגרועים ומהשונאים את הדת .

    רבינו זיכרמן ???שליטא |
    הגב