הרב זיכרמן על המעצרים: "זו עלילת דם" (הקלטה)

הרב דוד זיכרמן, המקורב לראש הפלג הירושלמי הרב אוירבך, העניק ראיון סוער לגלצ בו תקף את מעצם של בכירי הפלג: "אני זועק, 'זו עלילת דם'". האזינו. { ראיון סוער}

בעקבות מעצרם של בכירי הפלג הירושלמי בחשד שסחטו מנהלי חברות גדולות במשק או איימו עליהם, הרב דוד זיכרמן, המקורב לראש הפלג הירושלמי הרב אוירבך, העניק ראיון סוער לגלצ בו תקף את מעצם של בכירי הפלג: "אני זועק, 'זו עלילת דם'".

הרב זיכרמן הוסיף: "היה גל מעצרים כזה בדיוק לפני שנתיים על אותה האשמה של הטרדות. לא יצא מזה כלום. למה? כי אין כלום".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מאויבי תחכמני. הם רק הוכיחו לנו איפה הנקודה הרגישה שלהם. נמשיך ללחוץ עליה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. יש לעצור את כלל קלגסי המשטרע והפרקקהאליטות ולהושיבם בצינוק על דיכוי וסתימת פיות של אזרחים במדינה דמוקרטית

  אלשיך רוני שר"י |
  הגב
 3. ממשלת סתימת פיות קודש, זאת המטרה.!!!!! וכל מי שרוקד על הדם מתוך שנאה חולנית שידע שגם הוא באשר הוא חרדי שנואי על ידי עוקרי הדת החילוניים. רק עכשיו במקרה התור של המפגנים. בעבר זה היה על השבת או על הקברים של יהודים או על כל דבר שריח יהדות נדף ממנו, העידוד הזה נופל לידי מי שבאמת שונא אתכם על יהדותכם ואל תהיו טיפשים לעודד את זה. חז"ל אמרו מי יתן לי תלמיד חכם ואנשכנו כחמור, זו מלחמה נגד הסטרא אחרא, כל המזלזל בגדולי ישראל אין רפואה למכתו… גם חייבים לזכור שכבר היה גל מעצרים כזה בדיוק לפני שנתיים על אותה האשמה של הטרדות. לא יצא מזה כלום. למה? כי אין בזה כלום, הכל חוקי. כל הכבוד למי שהמציא את המילה חרד"ק, ובקרוב וכל הרשעה כולה…. אני מאמין שמי שתורתו אומנותו לא צריך להתגייס לצה"ל השמד והזימה מאחר והם משרתים בצבא השמים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. לזכור שהיה גל מעצרים כזה בדיוק לפני שנתיים על אותה האשמה של הטרדות. לא יצא מזה כלום. למה? כי אין כלום, הכל חוקי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב