הרב זרקי יערוך חופה בבית 'האח הגדול'

אנשי 'האח הגדול' – הציעו לזוגות מהדרום שביטלו את שמחת החתונה שלהם בשל המצב הביטחוני לערוך חתונה בתוך בית האח הגדול. לפני זמן קצר, כתב רב הסלב' הרב אבי זרקי בפייסבוק כי בעוד דקות ספורות יכנס לבית האח הגדול

תכנית הריאליטי 'האח הגדול' אינה סובלת ממחסור ברייטינג גם בימים טרופים כאלו שעם ישראל נמצא במלחמה עדיין תכנית הדגל של ערוץ 2 מצליחה לרשום מעל 30 אחוזי רייטינג.

אולם, התכנית כבר לא זוכה לכותרות וזאת בשל אפקט המלחמה. ומה לא עושים בשביל רייטינג? אנשי 'האח הגדול' – הציעו לזוגות מהדרום שביטלו את שמחת החתונה שלהם בשל המצב הביטחוני  לערוך חתונה בתוך בית האח הגדול.

לפני זמן קצר, כתב רב  הסלב' הרב אבי זרקי בפייסבוק כי בעוד דקות ספורות אכנס לבית האח הגדול להכניס בסקית הנישואין את הזוג שחתונתם בוטלה בדרום עקב המצב הבטחוני.

זרקי כתב עוד: "אני שמח על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי לשמח חתן וכלה. החופה עצמה תשודר בלייב בערוץ 26 הערב". האח

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דני יקירי, תודה רבה על המחשבה ועל הדברים היוצאים מלב דואב, קרוע, שסוע, מבולבל ומדמם. חבל שתשומת הלב שלך מופנית בימים אלו של חורבן ומלחמה וימים קשים לעם ישראל על שנאת חינם, כתיקון על העבר.דומני שחשוב ביותר בתקופה זו להרבות בעוד אהבת חנם כי בכך נגאל. אבל בטוחני שלא תבין את דברי אלה שכן אתה עסוק בהלקאה עצמית ומלא בשנאה תהומית. אני לא כועס עליך, אלא מרחם. רפואה שלימה, בברכה הרב זרקי http://www.moel.co.il

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. זרקי "הרב" הפרחח הלזה עוד קורא לעצמו רב .?? ה' ירחם. מדובר בחילוני גמור או יותר נכון גוי גמור. שאוכל נבילות וטריפות וגם רועה זונות. איש רע מעללים. שהחליט לקרוא לעצמו רב… חחח.. ולוכד ברשתו כל מיני חילונים תמימים רבותי צריך להוקיע אותו מהר.

    דני |
    הגב