הרב זרקי משיב מלחמה: "אקנה את כל הלולבים של המוכרים הדתיים-לאומיים"

קבוצת "זרקי" שבבעלות המוהל החרדי הרב אבי זרקי, מכריזה על מלחמה בהחלטה של גורמים חרדים שהתפרסמה בימים האחרונים, להילחם בסוחרי ארבעה המינים הדתיים-לאומיים ובפרט על לולבי המוכרים הד"לים, כמחאה על פגיעת הבית היהודי בעולם התורה, כלשונם.

הרב זרקי כתב אמש (ג') בדף הפיסבוק האישי שלו, כי הוא רוצה לקנות את כל לולבי הד"לים בעקבות החרם החרדי, ולחלק אותם לכל יהודי ברחבי הארץ בחינם, כאות תגובה. זרקי אף ביקש מסוחרים לשלוח לו הצעות מחיר.

בשיחה ל'קוקר' אומר הרב זרקי: "איך בארץ ישראל בה מתגוררים יהודים מכל הסוגים יתכן דבר נבזה כזה? הלא ארבעת המינים מסמלים את 'ויעשו כולם אגודה אחת לעשות רצונך בלבב שלם'. אז דווקא מארבעת המינים ננציח את המפלג ולא את המלכד? כיצד יסתכל עלינו היושב במרומים? האם הוא יסלח לנו על חטאינו אם לא נסלח לאחרים?".

עוד המשיך וקבל: "כיצד נוכל לבקש את ברכת ה' על הפרנסה בה בשעה שאנו נועלים לזולת את הפרנסה? זה צריך לבוא מציבור שלנו? ציבור המכנה עצמו חרד לדבר ה'?
"עכשיו אתם מבינים מדוע קראתי היום להמנע מלהשתטח על קברי צדיקים? אנו מקדשים את המתים והורגים את החיים, בשעה שתורתינו תורת חיים, אלוקינו אלוהים חיים ואנו מתפללים 'זכרנו לחיים'. זו לא סתירה?

זרקי 44

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זרקי השוטה וחסר הצומי,
  לא ראינו אותך מבקש הצעות מחיר ממנהלי הישיבות כאשר לפידמן סגרו להם את יתרת התקציבים הזעומים…
  אגב, חותם לך כאן שאתה לא הולך לקנות ו/או לחלק אפילו לולב אחד, אבל לא נורא, אף אחד לא יעקוב אחריך אם קיימת את פטפוטיך הלכה למעשה, ובינתים הרווחת עוד מנה של צומי כמילוי תאוותך שאינה יודעת שובעה…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גם כן זרקי השוטה.. לא מפסיק להצחיק. אבי, אהבנו! תמשיך להצחיק אותנו. חמוד.

  מיכל כהן |
  הגב
  • לא הבנתי האם החרדים הם נגד אהבת חינם הלא בית המקדש נחרב בגלל שנאת חינם?

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. בגדול הוא רב מתוסבך!! אבל יש כמה דברים נכונים בדבריו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. הרב זרקי.צרי הרבה כסף בשביל הרעיון הזה.מקווה שיש לך

  דביר |
  הגב