הרב חיים אמסלם: "לא נסכים להתפשר על שום עיקרון וערך תמורת הון פוליטי"

הרב חיים אמסלם: "לא נסכים להתפשר על שום עיקרון וערך תמורת הון פוליטי כזה או אחר, בימים הקרובים תכריע מועצת תנועת עם שלם על המשך דרכה הפוליטית"

בתקופה האחרונה מקבלים תנועת עם שלם והעומד בראשה הרב חיים אמסלם, פניות רבות מגופים פוליטיים שונים ומסגרות פוליטיות כאלה ואחרות הבודקות אפשרות לחבור לתנועת עם שלם, או לחילופין חבירה של תנועת עם שלום עליהם, לקראת הבחירות לכנסת שיתקיימו בקרוב.

כמו כן, עם היוודע דבר ההחלטה ללכת לבחירות, אמש, התקבלו במשרדי תנועת עם שלם טלפונים ומיילים ממצביעי וחברי התנועה המעוניינים לדעת על המשך דרכה הפוליטית של התנועה, ועל האפשרויות העומדות על הפרק.
בימים הקרובים, יתכנסו ראשי מועצת תנועת עם שלם בראשות הרב חיים אמסלם כדי לדון בהצעות הפוליטיות שהתקבלו על שולחן יו"ר התנועה הרב חיים אמסלם ולהודיע על ההכרעה בהמשך דרכה הפוליטית של התנועה.
יו"ר התנועה הרב חיים אמסלם: "בימים האחרונים פנו אלי מס' אישיים פוליטיים גדולים כדי לבדוק אפשרות של חבירת תנועת עם שלם למסגרת פוליטית גדולה. בימים הקרובים נכריע לאן פנינו מועדות ובאיזו מסגרת פוליטית נמשיך ונפעול למען עקרונות ומצע התנועה. נמשיך לדבוק בכל אורך הדרך בעקרונותינו, ולפעול למען יהדות מתונה ומקרבת, ההקלות במערך הגיור והרבנות ואחדות ושלימות העם ובכל ערכי תנועת עם שלם. לא נסכים להתפשר על שום עיקרון וערך תמורת הון פוליטי כזה או אחר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.