הרב טאו חושף: מה קורה בתוך הטנק הצבאי? (וידאו)

בשיחה שדלפה ליאיר שרקי בערוץ 2 נשמע הרב החרדל"י כשהוא מגנה בחריפות את קהילת הגאים וכן ביקר בחריפות את השירות הצבאי המעורב.{זימה ופריצות}

הרב צבי טאו, לא מוכר לרוב החברה הישראלית אך ההשפעה שלו בקרב החרדלי"ם היא עצומה, בשיחה שדלפה ליאיר שרקי בערוץ 2 נשמע הרב החרדל"י כשהוא מגנה בחריפות את קהילת הגאים וכן ביקר בחריפות את השירות הצבאי המעורב.

צפו באדיבות רשת

לדברי הרב טאו, המדינה הופכת לחונטה צבאית והרבנים שותקים בגלל שהם מפחדים. "הרמטכ"ל לא קיבל מנדט מהעם לשנות את הערכים שלו, את ערכי החיים, את צביון החיים", אומר הרב טאו. לדבריו, השינויים שעובר הצבא "הופכים את המדינה לחונטה צבאית שהיא עטופה במעטפת של דמוקרטיה ואנחנו שותקים, אנחנו צייתנים".

הרב טאו יצא במהלך השיעור נגד הקהילה הלהט"בית,. "הרבה כסף נשפך בשביל זה מגורמי חוץ בשביל להחליש את המדינה, ונעשה בדרך שקטה שאתה לא מרגיש. עוד שלב ועוד שלב. זה התחיל עם הלהט"בים. שתקנו על הלהט"בים, זה היה פיילוט. עשו מצעד של נאצה והתרסה בעיר הקודש ירושלים, בשלטון של עם ישראל, במקום הכי קדוש, צעדה של סוטי מין בצורה הנוראה ביותר", הוסיף.

מכאן  עבר הרב טאו עובר לנושא שילוב נשים בשריון. "אתם יודעים מה זה להיכנס לטנק עם בת, מה המשמעות?", שאל הרב את תלמידיו. "המקום הוא מאוד קטן ואין שם בכלל תא בשבילו לעשות צרכים. הצרכים נעשים בפני כולם. אז תארו לכם שנמצאים במקום כזה 4 אנשים, אחת מהם זו בחורה או שתיים, איזו תת אנושיות זו".

עוד נשמע הרב אומר: "כל הרבנים מפחדים ושותקים, כל ראשי המכינות שותקים, שותקים ומפחדים. כולם מוכים אלם, אילמים ולא אומרים כלום. אני אומר שצריך ללכת לעם וליידע אותו".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עם כל הכבוד לדברים הנכונים ,קודם שילך להשתטח ולבקש סליחה על קברו של הצדיק הגאון הרב אברהם שפירא זקצ"ל ואח"כ יחנך את כולם. אולי מישהו יקשיב לו.

  טובל ושרץ בידו |
  הגב
  • הוא טובל אני בטוח. אבל לגבי השרץ אני בטוח שזה אתה.

   חרדי מעריץ את הרב טאו |
   הגב