הרב יצחק רביץ על הסערה בביתר: "אם מחפשים פה דם אין כאן דם, ראש העיר לא דיקטטור" – האזינו

הרב יצחק רביץ מדגל התורה הגיב על מה שפורסם אמש כי באמצע ישיבת המועצה התחוללה סערה, כאשר במהלך ישיבת המועצה התנהל דיון שנראה היה כקרקס, מנחם זיידה נציג התושבים הגדיל לעשות ופתח במתקפה חזיתית על ראש העיר המכהן מאיר רובינשטיין וצעק לעברו "מתנהג כמו דיקטטור". כאשר רובינשטיין סירב לענות לשאלות.

הרב רביץ אומר לגלסנר בקול חי כי אין כאן שום דיקטטור, וחייבים להבין שלא היה תקדים כזה שראש עיר נבחר: "אני השתתפתי בישיבה מתחילתה ועד סופה, הדברים לא נכונים וכמעט לא מדוייקים, היתה ישיבה קצרה, חברים התבטאו והתקדמנו הלאה, אנו הולכים לקראת שנה פוריה עם המון תוכניות של עזרה לאברכי הכוללים, וזה נדיר מאוד ממה שקורה בערים אחרות, אנו מתכוונים בכוחות משותפים לעבוד למען תושבי העיר".

האזינו לדבריו באדיבות רדיו קול חי

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ישיבת עירייה חגיגית וראשונית וכבר צולעת על רגל שמאל!
  מה שהיה אמור להיות ישיבה חגיגית עם הקמת קואליציה רחבה ואיתנה, כמעט מקיר לקיר, עם מינוי חגיגי של מ"מ וסגנים, לפי קשרים כמובן… (לא לפי כישורים חלילה!!! שלא יאפילו ולא יאיימו על הראיס פילדמרשל גנרל קומבינשטיין הראשון יר"ה) ועם מינוי יושבי ראש ועדות ו"האצלת סמכויות" (- עלאק…) למחזיקי תיקים – התנדף כמו בלון נפוח ומסמורטט…

  מתוך 10 סעיפים שהראיס הודיע על סדר היום, הוא נאלץ לדאבונו להשמיט 6 סעיפים, ולהסתפק בהעלאת 4 סעיפים עלובים שגם עליהם ניטש מלחמת עולם ועימות קולני בינו לבין חברי סיעת "למעננו" הרב מנחם זיידה והרב אורי הולצמן, שטענו להשתלטות שרירותית דיקטטורית ואי-חוקיות הסעיפים וההצבעה עליהם.

  ומעניין, שמתוך 12 חברי הרכבת של קומבינשטיין, נעדרו 2 מהישיבה הכאילו החגיגית.
  הדבר אומר משהו…

  ישיבה "חגיגית" זו התחילה באיחור של 4 דקות. נמשכה 13 דקות בלבד, כשהראיס עוד העיז לחלקה לשני ישיבות לכאורה בצורה בלתי חוקית. ונועל את הישיבה בהכרזה "שיר המעלות", כשתוך שניה כבר עומד הפודל חונא דייטש ומכריז ברכו. מתפללים ערבית חפוזה, כשהחונא הזה הגרויסר חסיד עומד כחזן ללא כובע וללא גרטל, יעני חרד"ק כזה.

  מסיימים ערבית בחופזה, וראש "אגף" מ.ש.ל. (- למנחשים נכונה את צירוף המילים ואת המשמעות ואת החוקיות וכו' יוגרל ארוחת שחיתות על חשבון ה… עם כנופיית הראיס באחד הערבים במשך השבוע הבא) שהוא גם עוזרו הבכיר והלא מוכר (-כפי הנשמע מחילופי הדברים בישיבה אמש) של הראיס, מגרש את הנאספים בידיים ממש, ומכבה את האור כליל באולם למרות שעדיין נוכחים שם מספר חברי עירייה וחלק מקהל הצופים, וממהר לגרשם ולנעול את המקום.

  הוא אשר אמרנו:
  ישיבה חגיגית של ממש…

  יניב |
  הגב
  • אם זה הישיבה החגיגית הממלכתית
   אני מנסה לדמיין לעצמי מה עומד לקרות הישיבות האמיתיות

   אני בטוח שהתושבים יהנו מכל רגע גם הכללי והעיקר בכיס בתרבות ובחלוקה הוגנת של הארנונה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב