"הרב כהן תקע סכין בגב של אריה דרעי"

מקורביו של דרעי מגיבים ל'ישראל היום' על הקלטת המביכה בה דרעי פער את פיו בדברים קשים כלפי הרב עמאר: "הרב כהן גמור בש"ס, מי שהקליט בגד"

ביום שאחרי פרסום הקלטת המביכה שמסעירה את עולם התורה הספרדי, מקרובי דרעי מגיבים לישראל היום לקלטת המביכה. במקביל, הבוקר הופצו פשקווילים בריכוזים החרדים ובו מחאה חריפה כלפי דרעי בשל דברי הבלע שאמר כנגד מרן הראשל הגר"ש עמאר.

"מה ששומעים בהקלטה זה שטויות", אומר אחד המקורבים, "הבלים. כולם יודעים שהרב עמאר עשה מהלכים עצמאיים, כולם יודעים שהוא באופוזיציה של ש"ס. מה שלא כולם ידעו זה עד היכן יכולה להגיע בגידה בין אנשים שהיו קרובים כל כך", אומר מקורב של דרעי ל"ישראל היום".

אותו מקורב התייחס לקרע בין בנו של חכם שלום לדרעי וטען כי "זה לא נתפס בכלל שהרב כהן או מישהו מסביבתו העזו להקליט את דרעי. יש ביניהם חברות וקרבה של ‭ 30‬ שנה. אף אחד לא יכול לומר לא התכוונתי, לא חשבתי שזה יגיע לתקשורת. ברגע שמישהו לחץ על כפתור ההקלטה, הוא בגד. זה סכין בגב. הרב כהן עשה נזק לש"ס, ובעיקר ליחסים שבין השניים. הוא גמור בש"ס, מוקצה מחמת מיאוס".

דרעי עצמו ניסה אתמול לשדר עסקים כרגיל. בשעות הבוקר הוא יצא לסיור בדרום ואנשיו מספרים ל'ישראל היום' שהיה במצב רוח מרומם למרות הסערה סביבו.

ניסים אלקסלסי, מקורבו של הרב עמאר, אמר בראיון לרדיו קול ברמה: "הופתענו מהסגנון של מי שאמור לייצג את ש"ס. לא יעלה על הדעת שהרב כהן ודרעי מדברים והשיחה יוצאת, ואותנו מאשימים שאנחנו קשורים לסיפור יש פה רמיסה של עולם התורה".

מביתו של הרב כהן נמסר: "הדברים לא יצאו מאיתנו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ישתבח שמו לעד!! איך הקב"ה מבלבל אותם שם בש"ס

    כמה זמן אני מחכה לראות איך יתקיים הפסוק "רק בעינייך תביט ושלומת רשעים תיראה" הנה הגיע הזמן שש"ס מתפוררת מאז החיסול הממוקד שדרעי נתן בבחירות הקודמות לחסל את גדול מחזירי התשובה בעולם הרב אמנון יצחק שליטא

    צדוק |
    הגב