לרגל השנה החדשה: הרב הראשי ביקר את ילדי עלי שיח – צפו בתמונות

שנה טובה מיוחדת לילדים מיוחדים

ילדי עלי שיח הוזמנו להתברך בברכת שנה טובה בלשכת הרה"ר לישראל הרה"ג דוד לאו שליט"א שהתרגש למראה הילדים המיוחדים ואמר: "אני מלא הערצה לפעילות של 'עלי שיח', זו מסירות נפש של ממש"

ילדי עלי שיח הוזמנו ערב ראש השנה לביקור בלשכתו של הרה"ר לישראל הרה"ג דוד לאו להתברך לרגל השנה החדשה.

הגר"ד לאו נמנה עם ידידיה הוותיקים של עלי שיח, ומכיר את פעילותה מקרוב עוד בהיותו כרב העיר מודיעין.

הילדים המיוחדים שביקשו לברך את הגר"ד לאו לרגל בחירתו לתפקיד הרב הראשי לישראל, נענו בשמחה להגיע ללשכתו שבירושלים ולברכו באופן אישי ואף לקבל את ברכתו לקראת השנה החדשה.

הרב קיבל את הילדים המיוחדים בחיוך גדול והתייחס אל כל אחד מהם בחיבה. "אם מישהו ראוי לשנה טובה, זה בוודאי הנשמות הזכות והטהורות הללו. וכל מי שקשור אליהם ומטפל בהם בוודאי יתברך בזכותם. אני מלא הערצה לפעילות שלכם, זו מסירות נפש של ממש. בכל פעם שאני פוגש אותם – הם מתקדמים בכמה צעדים, זה פשוט מרגש".

יו"ר "עלי שיח" הרב חיים פרקל, אמר בתום הביקור בלשכת הרב הראשי, כי "הרב דוד לאו מלווה במשך שנים ארוכות את הפעילות של עלי שיח, באירועים, בנופשונים ובכל הזדמנות אפשרית. אנחנו מלאים הערכה לתמיכה של הרב שמכיר חלק מהילדים באופן אישי מביקוריו הרבים בעלי שיח. לכבוד לנו הוא לברך את הרב על כך שנבחר בשליחותם של גדולי ישראל לכהן כרב הראשי לישראל שיזכה להרבות תורה בעם ישראל. ואין ספק שהברכה שהגיעה גם מהילדים המיוחדים, נשמות טהורות שירדו לעולם, הברכה היא כפולה.

צילום:  קובי הר צבי

 

IMG_0673 IMG_0674 IMG_0675 IMG_0677 IMG_0678 IMG_0687 IMG_0691 IMG_0708 IMG_0709 IMG_0710 IMG_0721 IMG_0723 IMG_0743 IMG_0745

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.