הרב לאו קורא לנשים: "הדליקו נרות לפני הזמן"

  בעקבות האסון הכבד  שמטלטל את עם ישראל הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו קורא לנשות ישראל להקדים את הדלקת נרות השבת לרפואת ילדי משפחת גרוס.
הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו שליט'א אומר כי עיני כל עם ישראל נשואות אל הילדים הרכים מיכאל ויצחק גרוס הנאבקים על חייהם, "כל ישראל ערבין זה לזה ואני קורא לציבור לקבל על עצמו להקדים את כניסת השבת בחמש דקות לזכותם ושהנשים הצדקניות תתפללנה על הבנים בעת הדלקת הנרות' וא-ל כביר לא ימאס תפילת רבים'.
שמם לתפילה: חיים מיכאל שלמה בן מיכל ורפאל יצחק אייזיק בן מיכל

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהודים יקרים רחמנים בני רחמנים!
  כולנו ביחד נעצור "עכשיו" רגע, ונחשוב, איך אנחנו יכולים לעזור למשפחה החשובה.
  אמא ואבא צעירים שלא יודעים איפה להיות. בהלווית שתי הבנות הקטנות, שנלקחו בחטף, או ליד מיטת שני בניהם הנאבקים על חייהם! אפשר להבין? לקלוט? אפילו להתאבל ולשבת שבעה אין ביכולתם!
  עוד 2 בנים יקרים, שנלחמים על חייהם. בואו נקבל קבלה טובה. תפילה אחת. בקשה אחת מאלוקים. שיחוס וירחם ויקרע את רוע הגזירה. שיהיה להורים במי לקחת נחמה. בבקשה עצרו הכל!

  שימו פרוטה לצדקה וקראו תהילים ששאר המשפחה תשרוד בע"ה!
  שמות הילדים: רפאל יצחק אייזיק בן מיכל, וחיים מיכאל שלמה בן מיכל, ההורים שמעון עוזר בן צפורה, ומיכל בת רחל. דחוף מאוד!
  לא להתביש, כל מי שרואה את ההודעה שיעשה חסד גדול וישלח את ההודעה לכמה שיותר אנשים בלי לשבור.
  * * *
  כידוע לכולנו [בין אם נאשר ובין אם נטמון את הראש בחול…], האינטרנט הפרוץ הוא הגז והרעל הקטלני ביותר, ברוחניות ובגשמיות. ידוע שלפעמים נלקחים אנשים טובים בגלל מעשי האנשים ה…, קרבן ציבור בגלל עוונות הדור. מי יודע אם אין קשר בין נגע האינטרנט למקרים המזעזעים. מי יודע חשבונות שמים.
  רמב"ם הלכות תענית (פרק א) וזה לשונו הזהב:
  דבר זה מדרכי התשובה הוא. שבזמן שתבוא צרה ויזעקו עליה ויריעו ידעו הכל שבגלל מעשיהם הרעים הורע להן ככתוב (ירמיה ה כה) 'עונותיכם הטו' וגו'. וזה הוא שיגרום להסיר הצרה מעליהם. ואבא שבשמים יואמר לצרותינו די!!!

  אבל אם לא יזעקו ולא יריעו אלא יאמרו דבר זה ממנהג העולם אירע לנו וצרה זו נקרה נקרית [-במקרה], הרי זו דרך אכזריות וגורמת להם להדבק במעשיהם הרעים. ותוסיף הצרה צרות אחרות. הוא שכתוב בתורה (ויקרא כו-כז) 'והלכתם עמי בקרי' (ויקרא כו-כח) 'והלכתי עמכם בחמת קרי'. כלומר כשאביא עליכם צרה כדי שתשובו אם תאמרו שהיא קרי אוסיף לכם חמת אותו קרי.
  * * *
  ידידים יקרים! בואו נקבל על עצמינו להתחזק בצניעות ולהתנתק מהעולם השקר הזה ונזכה לכל הישועות במהרה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב