הרב לוין נגד גפני: "הוא מטומטם?"(הקלטה)

הרב שמואל אריה לוין רבה של ארגנטינה ומרבני 'הפלג הירושלמי' הקיצוני, המבקר בימים אלו בישראל יצא אמש למתקפה חריפה נגד ראש ישיבות ורבנים בציבור החרדי שלטענתו נתנו יד להעברת תיקון חוק הגיוס בכנסת. {צעקת הפלג}

הרב שמואל אריה לוין רבה של ארגנטינה ומרבני 'הפלג הירושלמי' הקיצוני, המבקר בימים אלו בישראל יצא אמש למתקפה חריפה נגד ראש ישיבות ורבנים בציבור החרדי שלטענתו נתנו יד להעברת תיקון חוק הגיוס בכנסת.

הרב לוין נשא אמש דברים בפני אברכים המזוהים עם קבוצת 'בני תורה' של 'הפלג הירושלמי' בבית הכנסת הגר"א במודיעין עילית תחילה תקף: "איך יכול להיות שראשי ישיבות ורבנים תומכים בגיוס בחורי ישיבות?"

בהמשך תקף הרב לוין ישירות את חברי הכנסת החרדים בכלל ואת יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני בפרט: "אני בטוח שחברי הכנסת שלנו קיבלו כסף ושוחד, לא ייתכן שחבר כנסת היה בביתו של הרב שך שנים ויעביר את החוק הזה, הוא לא מבין? הוא מטומטם?, אם הוא מטומטם שהוא יהיה חבר כנסת".

הרב לוין הוסיף: "מגידי שיעורים ישבו בבית של הרב שך, ראיתי אותם הם ינקו כל מילה פתאום היום עושים קידוש על חוק של חורבן הבית חורבן של עם ישראל. רוצים להחריב את עם ישראל, על זה עושים קידוש". אמר הרב לוין.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בטח, גם הגראי"ל קיבל שוחד
  מעדיף לא לדבר על הרב לוין

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שיגמור עם המריבות בארגנטינא עם כל הקהילות שם אחר כך שיבוא לבלבל את המוח פה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב