הרב מאזוז: "אמרתי לש"ס: "הרב שך יעשה לכם משהו"? (הקלטה)

הרב מאיר מאזוז פטרונו הרוחני של ישי: "אמרתי לש"ס אתם מפחדים מהרב שך? תפרסמו את האמת שלכם". על ה"קלטת": "שמעתי אותה לפני חודש וחצי לא הזיז לי כלום". האזינו.

בעוד אנשי "הפלג הירושלמי" מצהירים כי מנהלים מגעים גם עם מפלגתו של אלי ישי, פטרונו הרוחני של ח"כ אלי ישי הגאון רבי מאיר מאזוז ראש ישיבת 'כיסא רחמים' תקף השבוע את התרפסותה של ש"ס אל מול הוראת מרן הרב שך זצ"ל, "אמרתי לש"ס הרב שך יעשה לכם משהו אתם מפחדים ממנו"?

תחילה נחזור לימים ההם ב-1992 לאחר הבחירות אז הורה מרן הרב שך לש"ס שלא להצטרף לממשלה שבה מכהנת שולמית אלוני כשרת חינוך. מרן הרב עובדיה יוסף הורה לדרעי להצטרף לממשלה ואז פרץ קרע גלוי בין המפלגות. מרן הרב שך הכריז כי ש"ס הוציאה עצמה מכלל ישראל כשהתחברה לרשעים, ואת דרעי הגדיר כמי ש"לא קרא לא שנה ולא פירש".

במהלך שיעורו השבוע תקף הרב מאזוז: "אמרתי לש"ס תפרסמו את האמת, הרב שך יעשה לכם משהו? אתם מפחדים ממנו? בזמנו יצאו נגד חב"ד, קראו לכפר חב"ד "העיר הנידחת" למה תל אביב עיר קדושה וטהורה"? תקף הרב מאזוז.

בהמשך התייחס הרב מאזוז להקמת המפלגה החדשה "יחד העם איתנו": "חושבים שאני תוקפני ומחפש אקשן, זה לא דרך שלנו,. כל היום לשון הרע וויכוחים. משוגעים, מטורפים, חסרי דעת! אנחנו כולנו בדרכו של הרב עובדיה על מה השיגעון"?

"אני שמעתי את הקלטת לפני חודש וחצי לא הזיז לי כלום, לא זו הסיבה שהקמנו את המפלגה, לא צבע הכיפה קובע . יש אנשים עם כיפה שחורה ורבים על כל שטות ויש אנשים עם כיפה אחרת יראים ושלמים. לא הייתה לנו ברירה אלא להקים מפלגה".

הרב מאזוז התייחס להאשמות כלפי ח"כ אלי ישי כי הדליף את הקלטת: "כתבו יש אחד בן בליעל ואומרים שהקליט, הוא לא היה שם בכלל אין אחריות ואחרי הכל הוא לא עונה אמרתי לו שיעשו מה שיעשו אל תענה. נותנים מכות נותנים קללות ואחר כך יש לכם טענות"?

[alooma ref="6540f6549bd7011fff320385ff95e684.mp3" src="1" autoplay="1" pid="0"]

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא גם דיבר בחריפות נוראה נגד מרנן הגריש"א והגרח"ק אחרי שיצאו נגדו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אתה קשקשן בליעל ועמלק
   מרן הרב מזוז לא מדבר נגד שום יהודי אלא אם יש צורך הוא חולק על מי שצריך לחלוק פה ושם והכל מנומק כהלכה ומבוסס על פוסקים גאונים תנאים ואמוראים
   כל הגמרא מלאה דו-שיח וחילוקי דעות בין גדולי ישראל
   זה לא סוף העולם
   השנאה ונידוי השני זה סוף העולם

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. חייבים לתמלל את הקלטת, ישנם שלא מבינים את המבטא של מרן.

  הרב מאזוז גדול הדור הספרדי האמיתי |
  הגב
 3. בכלל מילה ומילה של כבוד הרב שומעים את היראת שמיים שלו, את ההליכה בדרך האמת והשלום, וגם את האומץ שלו.

  מרן שליט"א אינו אסקופה הנדרסת של האשכנזים, הוא מכבד אותם, אבל כמו שהרב שך לא פחד ונכנע לרב עובדיה, כך אנו לא צריכים להכנע לתכתיביהם של האשכנזים.

  נצעד לאורו של מרן זצל ושל מרן הרב מאזוז שליטא, עם שליחו הנאמן אלי ישי, להצלחה גדולה, והרמת קרן התורה והספרדים, אמן.

  הרב מאזוז גדול הדור הספרדי האמיתי |
  הגב
 4. הרב מדבר את דבריו בכל היושר האפשרי מי ששומע מבין היטב שזה הרב היחידי! מבין רבני הספרדי שלא חת ולא מפחד להגיד את דבריו ואת האמת שלו ולא סופר אף אחד מהספרדים הכנועים והצייתנים לאליטות השולטות וכל ה"פוליטיקלי קורקט" הנהוג ב"הנהגת הגדולים" אצלו כאין ואפס דבר אחד ויחיד נר לרגליו והוא: "האמת" הוא לא נרתע מסיסמאות נבובות ומהמלכה של "גדוילים" ע"י לבלרי עיתון כזה או אחר לא דופק חשבון לשום אדם בעולם ושובר מוסכמויות מקדמת דנא מנפץ את כל המיתוסים האפשריים בציבור החרדי בדרך לאמת שלו האחת והיחידה במילה אחת: "מנהיג אמיתי לדור". שמעו ותחי נפשכם!!!
  ומהכתב היקר אבקש אל תחפש כותרות צעקניות תבטא את הדברים כמו שהם בבקשה. הרב לא תקף את הרב שך אישית ולא את מעשיו הרב תקף את דרך ההתנהלות של עסקנים סביבו שעיוותו את האמת אז וממשיכים לעוות אותה גם היום לצערנו. נא לדייק בדברי הרב.

  הכותרת דבר אחד, השיעור הנשמע משמעות אחרת לגמרי!!! |
  הגב
  • ואם תקף הרב שך זה סוף העולם? וכי אנו מוסלמים או קטולים? כל הגמרא כך
   די להבלים ושגעונות
   רק להם מותר לתקוף ללא שום סיבה ללא הנמקה הילכתית וללא הצדקה מוסרית?
   די כבר שס דגל ג כולם זבל
   אני שם ישי תתפוצצו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב