"הרב שלום כהן ת"ח צדיק וגאון, אבל הוא לא יורד לעם"(הקלטה)

הפילוג הספרדי: הרב מאיר מאזוז מגיב לדברים החריפים שהשמיע הרב שלום כהן בליל שבת: ""למה עשינו את המפלגה הזאת? לא בשביל להילחם במפלגה השניה". האזינו לדברים

[alooma ref="d52a7b1b562672849fc45d633250d336.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

לאחר שאמש תקף הרב שלום כהן בצורה חריפה את מפלגתו של ישי ואת הרב מאזוז בעצמו כשהשווה את ישיבת "כסא רחמים" לבית הכסא, מגיב הרב מאיר מאזוז בנועם לדברי חכם שלום כהן.

"אני אומר כמה פעמים, כל אחד יעשה כהוראת רבותיו", פתח הרב מאזוז את דבריו והוסיף: "למה עשינו את המפלגה הזאת? לא בשביל להילחם במפלגה השניה".

"הרב שלום כהן שיהיה בריא הוא ת"ח צדיק וגאון, אבל הוא לא יורד לעם. הרב עובדיה היה מבין את העם פשוט, היה מבין אותם, מקרב אותם, משמח אותם והרב שלום כל הזמן לומד תורה אז הוא הולך בדרך של התורה בדיוק, לא מברך חיילים והרי אנחנו לא שונאים חיילים אתה בא לברך אותם אז את מי נברך באנו לעולם לברך את עצמנו?".

"מאות אלפים עלולים ללכת לאיבוד" מסביר הרב מאזוז את סיבת הקמת המפלגה. "בשביל זה קמה התנועה "יחד" מה זה יחד? 'יחד שבטי ישראל' כולם להתאחד במקום ללכת למפלגות שהם שונאי תורה, שהם לא יכולים לשמוע מילה אחת מהתורה, אפילו מילה פשוטה כזאת שמשפחה זה אב אם וילד זה אסור להגיד במדינת ישראל, צריכים לעשות, להרבות חיילים בתורה", מסיים הרב מאזוז.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עכשיו התפרסם בערוץ 2 שהרב עובדיה זצ"ל אמר שאריה עצמאי מדי ולא שומע לת"ח, משא"כ אלי ישי

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב