הרב מאזוז לגר"ש עמאר: "שנזכה שהרב יתפוס את הכשרות בעיר הקודש והמקדש"

מול כאלף בני תורה וישיבה נשא הגאון הגדול רבי צמח מאזוז שליט"א מראשי ישיבת "כסא רחמים" דברי תמיכה נלהבים ואיחל לראש"ל הגרש"מ עמאר שליט"א "שבעזרת ה' יתברך, נשמע ונתבשר בקרוב על התפקיד של הרב הראשי לירושלים".

 

מול כאלף בני תורה וישיבה נשא הגאון הגדול רבי צמח מאזוז שליט"א מראשי ישיבת "כסא רחמים"  דברי תמיכה נלהבים ואיחל לראש"ל הגרש"מ עמאר שליט"א "שבעזרת ה' יתברך, נשמע ונתבשר בקרוב על התפקיד של הרב  הראשי לירושלים".

הגאון רבי צמח מאזוז שנטל חלק במעמד הקבלת פני רבו בסוכתו של הגרש"מ עמאר סיפר על ההיכרות רבת השנים של משפחתו עם הראש"ל: "היינו שכנים למעלה מ-30 שנה. אני יודע איך הנושא של הכשרות עובר בדם שלו. לא אשכח, לפני כעשרים שנה כשמרן נבחר לתפקיד הרב הראשי של תל-אביב זה היה בערך בט' או בי' בניסן. גם אני חושב שלא עת לדחות דברים, אבל אם נבחרתי בתאריך הזה הייתי אומר 'חכה עוד שלושה ארבעה ימים לפסח – אחרי פסח נתחיל (לעבוד) ביתר שאת וביתר עוז'. מרן הוא לא כזה. כבר בא ביום י"א או י"ב בניסן, כינס את ועד הכשרות של תל-אביב. זה מקום לא קל, לא פשוט להכניס ולהחדיר שם כשרות בדרך הטובה ביותר. אשרינו שנזכה שהרב יתפוס את הכשרות בעיר הקודש והמקדש פלטרין של מלך מלכי המלכים הקב"ה".

הגאון רבי צמח מאזוז הפליג בשבחים והוסיף: "מרן הוא 'איש על העדה' לא שייך למגזר מסוים. נכון, הוא אחד מהחרדים כמו כולנו אבל מקרב את כולם לאבינו שבשמיים. מה היה משה רבינו? קיבל את כולם כל אחד ואחד. כולם בנים של מלך מלכי המלכים הקב"ה וזה משה רבינו של הדור הזה"

עוד סיפר כי גם אחיו ובני משפחתו רוחשים הערכה רבה למרן הראש"ל:  "אני רוצה להגיד לכם: אנחנו בישיבה, מרן ראש הישיבה, האחרים, הרמי"ם, כולם מעריכים את מרן. לא בגלל פוליטיקה, לא בגלל המשרה שלו, הוא איש של העבר ואיש של העתיד. בזמן שהיה משגיח בישיבת 'תורה והוראה' של תל-אביב תמיד היתה לנו את ההערכה הגדולה אליו שלא השתנתה (רק) בגלל דבר אחד: מרן הוא לא פוליטיקאי! איש על העדה. מרן מעל כל זה. מתחיל תורה – מסיים תורה, בדם שלו מעיינות של תורה. זה מרן, זו הדרך שזכינו וראינו מאבותינו ורבותינו ב"ה היא לא נפסקה"

"נשאר לנו לברך ולהתפלל שנזכה, התפקיד הזה, לא בגלל התפקיד אלא בגלל שאנחנו מכירים את מרן את העשיה שלו בשביל כבודו של רבונו של עולם, שתרבה הכשרות, שתקרב לבבות עם ישראל כולנו יחד כאיש אחד בלב אחד, ה' יתברך יתן לו כח עוז ותעצומות להמשיך בדרך הזאת. זו הדרך שתוביל אותנו לזכות לראות את מלך המשיח במהרה בימינו.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.