הרב מאזוז שינה את דעתו: "קורא לכולם להצביע לישי"

הגאון רבי מאיר מאזוז פטרונה הרוחני של מפלגת 'יחד' מסיר את הכפפות: "חשבתי שלא יריבו. חשבתי שהם לא ידברו ולא יפגעו בנו". אחרי שבעבר אמר כי לא יפגעו בש"ס, אמר כעת הרב מאזוז: "מי שנראה לו ש"ס – יצביע ש"ס, מי שנראה לו יחד – יצביע" יחד",

מפלגת 'יחד' מסירה כפפות נגד מפלגת ש"ס: בכינוס בחירות שנערך אמש (שני) באשדוד, קרא הרב מאיר מאזוז, פטרונו הרוחני של אלי ישי, למצביעי ש"ס לשקול להצביע למפלגה בראשות ישי.

 

עד היום נמנעו במפלגת 'יחד', בראשות חבר הכנסת אלי ישי, לפנות למצביעי ש"ס, וגורמים במפלגה אף הצהירו כי מצביעי ש"ס אינם היעד של המפלגה, אמש (שני) במהלך כנס בחירות של המפלגה שנערך באשדוד, קרה הרב מאיר מזוז, מנהיגה הרוחני של המפלגה למצביעי ש"ס, לשקול להצביע 'יחד'.

 

בכינוס באשדוד אמר – " חשבתי שלא יריבו. חשבתי שהם לא ידברו ולא יפגעו בנו. אבל הם לא בסדר. הם רבים כל היום. הם מחרפים ומגדפים אותנו. במרוצת הימים התברר כי קיימת 'התנגשות' בין המפלגות המוצאות עצמן מדברות לקהלי יעד זהים".

 

הרב מזוז המשיך : חשבתי שנסתדר, כי אנחנו פונים לקהל ימני והם לקהל שמאלי (נו באמת…). מאחר ויש שינוי גישה של ש"ס בנושאים שונים, זה מחייב גם את 'יחד' לשנות את הגישה. היום אני אומר: מי שנראה לו ש"ס – יצביע ש"ס, מי שנראה לו יחד".

 

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ה"נו באמת.." שקפץ לכם – זה דוגמא חשובה להבין את ההבדל בין ש"ס דהיום ודרעי, שכל היחס שלהם לחכמי התורה הוא כ"מריונטות", לבין מפלגת יחד שהיא מכבדת דעת תורה (ולא מייצרת אותה…), ונותנת כבוד לכל גדולי ישראל.

  לגופו של דבר: דברי מו"ר הרב מאזוז לא צריכים חיזוק. אבל למישהו יש ספק האם דרעי וחבורתו הם שמאלניים? האם שכחנו כל כך מהר מ"אוסלו". והאם שכחנו שממש לא מזמן ניסה דרעי להמליך את הרצוג שרוצה לחלק את ירושלים. האם הזכרון של הציבור כל כך קצר? נו באמת….

  אורי |
  הגב
 2. תאכלו את הלב, כאלף איש השתתפו בכנס, רובם חרדים….

  למה לא הבאתם את הווידאו ותמונות???

  שומעים למרן בוחרים בנאמן |
  הגב
 3. כל אלו שצועקים מרן מרן, מחקו את זכרו לחלוטין.
  לדוג׳:
  מכללות חרדיות: הרב עובדיה – התיר, הקים ובירך. ח׳ שלום כהן – אסר וקילל

  היתר מכירה: הרב עובדיה – התיר לכתחילה. ח׳ שלום כהן – אסר, והתיר בדיעבד

  צה״ל: הרב עובדיה – היה מברך כל חייל בהצלחה והיה עושה מי שבירך לחיילי צה״ל. ח׳ שלום כהן – אמר שלא צריך חיילים, ורב ששולח תלמיד שלא לומד לצבא, ילך לבית הקברות

  הזוהי תורתו של מרן? או שאנשי בליעל עושים הכל כדי להשכיח ממנו את דרכו ומורשתו? העיקר שיעמדו בראש, הם וחבורת העבריינים שמסתובבת סביב ״הזכאי״?

  בתאריך 17/3/15 כולנו יחד אומרים:
  קץ להשתלטות של הקבוצה העבריינית על המפלגה שלנו ומוסדותיה.
  קץ לעריצות ושלטון יחיד של ״הזכאי״.
  קץ לביזוי כבודו ולשימוש הציני בשמו של מרן זצוק״ל.
  קץלרמיסת תורתו ופסקיו של מרן.
  קץלהערצת פוליטיקאים.

  ביום הבחירות הבאות עלינו לטובה כולנו מתאחדים יחד ובוחרים בהמשך מורשתו האמיתית של מרן, דרך האחדות והקירוב, דרך השלום והאהבה, למען הרבות כבוד שמיים וקידוש שמו יתברך בעולם.
  כולנו יחד!

  שומעים למרן בוחרים בנאמן |
  הגב
 4. תמוז תשס"ו. הימים ימי מלחמת לבנון השניה, ומרן רבנו עובדיה יוסף זיע"א בשיעורו במוצאי שבת בלויין, מכריז ומבקש לבטל את "בין הזמנים", בבחינת "האחיכם יצאו למלחמה ואתם תצאו לבין הזמנים…". למרבה הבושה, הישיבות הספרדיות בוחרות ל"התעלם" מדבריו. הישיבה היחידה שנאמנת לדבריו הקדושים היתה ישיבת "כסא רחמים" על כל סניפיה ברחבי הארץ

  לאחרונה, נשמעות טענות ומענות על חוסר נאמנות לדרכו של מרן רבנו עובדיה יוסף זצ"ל. אז יצאנו לבדוק מי בדיוק זה שבמשך עשרות שנים היה נאמן לדרכו ולמורשתו של מרן.

  מעניין לדעת, האם בישיבותיהם של אותם "נאמנים" לומדים טור ובית יוסף לאסוקי שמעתתא אליבא דהלכתא? שמא העיון הוא בשיטת רבותינו הספרדים? וכי מרגילים את הבחורים בכתיבה? האמנם מקפידים לא לאחר את גיל הנישואין? הבחורים אינם נישאים לבנות החובשות פאה נכרית? הציציות של הבחורים בפנים? במוסדותיהם מקפידים שהבנות הרווקות ישימו כיסוי ראש? מחנכים את בוגריהם לרדת אל העם שבשדות? האם הם מכניסים בניהם למוסדות ספרדים? ומה עם 'חדר יחוד

  כל הנקודות הללו היו כידוע בנפשו של מרן, ובכל מקום היה זועק עליהן השכם והערב. ככל שאנו מפשפשים במוחנו, איננו נזכרים בישיבה נוספת מלבד ישיבתו של מרן מופת הדור הגר"מ מאזוז שליט"א שיכולה לסמן 'וי' גדול על כל השאלות הנ"ל

  באיזו עוד ישיבה תמצאו את ספרי מרן בלויים מרוב שימוש? באיזו ישיבה לומדים בהם בסדרי לימוד קבועים

  ואכן, מרן עצמו ידע כל זאת, ואמר פעם לאחד מבניו "רק בכסא רחמים מעריכים את התורה שלי". וציין שזו הסיבה שהיא הישיבה היחידה שהוא מקפיד לבקר בה מעת לעת, מה שאינו עושה אפילו בישיבות שהקימו בני משפחתו.

  לא ניתן לשכתב את היסטוריה. 'כסא רחמים' היא הישיבה היחידה ששמרה בעוז על כבודו של מרן לאורך כל השנים (ולא רק בשנים האחרונות או אחרי-מות קדושים…). בשעה שבשאר הישיבות (כן כן, כולל הספרדיות שבהם), ביטלו דבריו בציניות, וניסו מתוך קנאה לגמד את דמותו הגדולה, 'כסא רחמים' היתה הישיבה היחידה שרבניה ותלמידיה עמדו מנגד כחומה בצורה להגן על כבודו נגד אותם משמיצים, שהיום, נאלצים לבלוע את כובעם מבושה.

  גם בימים בהם פסע מרן כמעט בודד ויחיד נגד מתנגדיו, ניצב מרן ראש הישיבה שליט"א תמיד לצדו. כך קרה שבאחד הכנסים הראשונים של תנועת ש"ס, הכינו המארגנים במה גדולה ומכובדת לעשרות רבנים, וברגע האמת "נעלמו" כל הרבנים, מחמת שהיו כפופים לרבני האשכנזים. הכנס התחיל ושום רב לא מילא את הבמה, מרן הגיע והבמה ריקה, לא ראשי ישיבות ולא חברי מועצות, כלום! אחד היה שם לצדו של מרן – מנהיג הדור הגר"מ מאזוז יבלחט"א

  מורשתו של מרן אינה מתבטאת באותיות של מפלגה כזו או אחרת שכיום מתכחשת לדרכו בחלק מהדברים (עיין ערך הכחשת היתר המכירה למשל…). הנאמנות לדרכו של מרן, היא בהמשך מורשתו האמתית.

  אז לכל המלינים, נציע במטותא – טלו קורה מבין עיניכם! ובעצם, לא קורה, כי אם נגריה שלימה.

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 5. בושה וחרפה לכם כתבי קוקר!!

  אתם מכניסים בסוגריים דברי לעג על מרן "(נו באמת…)". תתביישו לכם, כל המבזה תלמיד חכם אין תרופה למכתו. רק בגללל שאתם רוצים כמה שקלים משס, אז הותרה הרצועה???

  אלי ישי - אנחנו אחריך באש ובמיים!! |
  הגב
 6. לכל החמודים ממפלגת ש"ס המגיבים ,מה לעשות וכל הסקרים נותנים 4 או 5 או 6 מנדטים, אז למה לכם נריב?

  נחמן |
  הגב
 7. יחד העם איתנו קץ לפילוג יחד לאחדותתתתתתתתתתתתתתת יחד 8 מנדטים בע"ה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. מפלגה שהורסת את המעמד הדתי-חרדי ישראלי -ימני, בלי שום ערכים, בלי שום פוטנציאל, ובלי שום מצע חוץ מלעבור את החסימה!

  מיכל פרידמן |
  הגב
 9. ישי ומפלגתו הורסים את היהדות החרדית ואת הדתיות-ימניות האמיתית בחברה הישראלית. המצע שלהם מורכב מכלום וכלום. רק רוצים לעבור את החסימה ומוכרים בעד זה כל ערכים שיהיו. ש"ס זה הדבר הכי טוב שקרה לדתיות – ישראליות – ימניות.

  שמעון דאהן |
  הגב
 10. "מפלגה שפונה גם ימינה וגם שמאלה"…. זה לא שהיא מזגזגת… היא פשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמה, ישי לא יודע מה לעשות, כי הוא אפס בהנהגת מפלגה, רק חושב על "כבודו" ועל האינטרסים הצרים שלו. מפלגה ללא טעם ללא בטחון ובאיצטלת ימניות..!

  יוסף קורנט |
  הגב
  • ידעתי את מראש! ומשפחת מרן הרב פאדווא שליט"א לא עושים כלום! אפילו הצניעות בהיימישע עולם, בשכונת סטמפורד היל בלונדון , לא יכולים לתקן.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 11. המפלגה הקיקיונית הזאת לא תעבור והוא יפסיד מזה בסוף

  תוצאה צפויה |
  הגב
  • אנחנו נפסיד בגלל החכמולוגים האלו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב